Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Poszukujesz finansowego wsparcia? Pragniesz cieszyć się bezpiecznymi warunkami umowy oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem? Sprawdź, co przygotował Alior Bank. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny to przede wszystkim szansa na uzyskanie dodatkowego, solidnego wsparcia finansowego. Możesz mieć też pewność, że czekają na Ciebie przejrzyste, niezmienne i korzystne warunki umowy, z którymi dokładnie zapozna Cię nasz doradca. Również wysokość uzyskanego wsparcia jest korzystna i wyróżniająca się na tle innych produktów finansowych.

Kurdynowski zaprasza na konsultacje

Doradca prawny

Każdy doradca prawny pracujący w firmie Biuro rachunkowe Kurdynowski to osoba godna zaufania i odpowiednio przygotowana do pełnienia swoich obowiązków. Dzięki naszym pracownikom o wiele łatwiejsze będzie uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej z różnego rodzaju zagadnieniami formalnymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Jak zostać operatorem ciężkiego sprzętu?

kursy na maszyny budowlane

Chcąc poszerzyć swoje kwalifikacje warto skorzystać z jednego ze szkoleń dostępnych w naszej ofercie. Ośrodek prowadzi kursy na maszyny budowlane - żurawie przeładunkowe, koparki jednonaczyniowe, ładowarki czy też na wielozadaniowe nośniki osprzętów. Program nauczania obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia na pojazdach.

Mini-szkolenia dla Twojego przedsiębiorstwa

konsultacje dla firm

Nasz doświadczony zespół specjalistów prowadzi szkolenia otwarte, zamknięte oraz konsultacje dla firm z zakresu wiedzy dotyczącej procesów kadrowo-płacowych. Są one dostosowane do bieżących problemów przedsiębiorstwa i mogą zostać przeprowadzone przez wybranego specjalistę od podatków i ubezpieczeń lub prawa pracy.

Grosz - masz w domu złoto w jakiejkolwiek postaci? Przynieś je do nas!

Skup i sprzedaż złota

Potrzebujecie Państwo pilnego zastrzyku gotówki? Firma Grosz prowadzi na terenie Wrocławia skup złota. Jeśli posiadacie więc w domu jakieś elementy z tego kruszcu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, gdzie dokonamy rzetelnej wyceny i poinformujemy Państwa jaką kwotę możemy zaproponować.

usługi odzyskiwania należności

firma windykacyjna

Profesjonalna firma windykacyjna, jaką prezentujemy cieszy się dużym zainteresowanie w szczególności w Łodzi, jednak jesteśmy znani w całej Polsce. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi odzyskiwania należności. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na skuteczność naszych działań. Zapraszamy!

Szkolenia w teorii i praktyce

Ośrodek szkoleniowy BHP Warszawa

Oferujemy możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych, pierwszej pomocy i nie tylko. Nasz ośrodek szkoleniowy BHP mieści się w Warszawie, ale świadczymy usługi również w formie on-line. Oferujemy kursy wstępne lub okresowe, a także stanowiskowe.

Graftax

Wrocław biuro rachunkowe

Podejmujemy się współpracy z małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Dzięki wykorzystaniu nie tylko naszej wiedzy i kwalifikacji, ale także ogromnego doświadczenia możliwe jest sporządzanie wybranych dokumentów finansowych, jakie są obligatoryjnymi w każdym przedsiębiorstwie. Znajdziecie u nas wsparcie podczas prowadzenia ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów etc. Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane jest we Wrocławiu, gdzie wykonujemy nasze usługi, obejmujące także profesjonalne doradztwo podatkowe.