Kredyty hipoteczne

Poszukujesz finansowego wsparcia? Pragniesz cieszyć się bezpiecznymi warunkami umowy oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem? Sprawdź, co przygotował Alior Bank. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny to przede wszystkim szansa na uzyskanie dodatkowego, solidnego wsparcia finansowego. Możesz mieć też pewność, że czekają na Ciebie przejrzyste, niezmienne i korzystne warunki umowy, z którymi dokładnie zapozna Cię nasz doradca. Również wysokość uzyskanego wsparcia jest korzystna i wyróżniająca się na tle innych produktów finansowych.

Kurdynowski zaprasza na konsultacje

Doradca prawny

Każdy doradca prawny pracujący w firmie Biuro rachunkowe Kurdynowski to osoba godna zaufania i odpowiednio przygotowana do pełnienia swoich obowiązków. Dzięki naszym pracownikom o wiele łatwiejsze będzie uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej z różnego rodzaju zagadnieniami formalnymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

pożyczka społecznościowa

Istnieje wiele możliwości zdobycia środków finansowych na dowolne cele. Jednym z dostępnych rozwiązań z pożyczki społecznościowe bez BIK. Portal Capitalclub oferuje współpracę bezpośrednio, co upraszcza cały proces zdobycia finansów. Sprawdź szczegóły współpracy, zaprezentowane na stronie capitalclub.pl.

Informacje o hipotecznych kredytach walutowych

co z kredytami frankowymi

Odwiedzając naszą stronę internetową, z pewnością poszukują Państwo informacji dotyczących zadłużenia hipotecznego w obcych walutach. Zastanawiając się, co z kredytami frankowymi, warto sprawdzić, na jakie ruchy prawne możemy sobie obecnie pozwolić i jakie mamy szanse na odszkodowanie od banku w tej kwestii.

Jak zostać operatorem ciężkiego sprzętu?

kursy na maszyny budowlane

Chcąc poszerzyć swoje kwalifikacje warto skorzystać z jednego ze szkoleń dostępnych w naszej ofercie. Ośrodek prowadzi kursy na maszyny budowlane - żurawie przeładunkowe, koparki jednonaczyniowe, ładowarki czy też na wielozadaniowe nośniki osprzętów. Program nauczania obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia na pojazdach.

Mini-szkolenia dla Twojego przedsiębiorstwa

konsultacje dla firm

Nasz doświadczony zespół specjalistów prowadzi szkolenia otwarte, zamknięte oraz konsultacje dla firm z zakresu wiedzy dotyczącej procesów kadrowo-płacowych. Są one dostosowane do bieżących problemów przedsiębiorstwa i mogą zostać przeprowadzone przez wybranego specjalistę od podatków i ubezpieczeń lub prawa pracy.