Profesjonalny coach z Your Fellow - szkolenia dla firm i klientów indywidualnych

Coaching Warszawa

Szukasz miejsca, w którym przeprowadzisz szkolenia dla swoich pracowników? A może interesuje Cię poprawa własnych umiejętności i odkrycie nowych możliwości? Szeroka oferta warszawskiego centrum Your Fellow sprawi, że zarówno klienci indywidualni, jak i firmy znajdą tu coś dla siebie. Proponujemy profesjonalny coaching prowadzony przez trenera z certyfikatem ACSTH ICF. Przygotowaliśmy również specjalny program dla branży SPA - zajęcia z zakresu programów lojalnościowych czy optymalizacji bazy klientów.

Zakładnie spółek

wirtualne biuro warszawa

Oferta naszej firmy to przede wszystkim gotowe spółki, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Zakładamy je na specjalne życzenie klienta. Dysponując profesjonalnym zespołem pracowników mamy pewność, że rzetelnie realizujemy każde zlecenie. Sprzedaż i zakładanie z naszą firmą to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności oraz oferty dostosowanej do każdego klienta. Nasza firma umożliwia również wynajem wirtualnego biura. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy wyjaśnią szczegóły oferty.

Gotowe spółki na sprzedaż

Sprzedaż spółek warszawa

Oferujemy Państwu gotowe spółki, które nie wymagają dodatkowych działań w kwestiach formalnych. Jesteśmy fachowcami, którzy przygotowują tego typu oferty dla konkretnych klientów, którzy cenią swój czas i pieniądze, chcąc zadbać o jak najbardziej fachowe i profesjonalne podejście do tworzenia tego typu instytucji. Gotowe na sprzedaż spółki od DSS to oferta, która w ostatnim czasie zyskuje dużą popularność zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Global Collection Service - dochodzenie roszczeń bez granic

Windykacja zagraniczna

Jako część międzynarodowej grupy specjalistów możemy zapewnić, że Państwo pieniądze szybko wrócą do Waszej kieszeni. Oferowana przez Global Collection Service windykacja zagraniczna w pierwszej kolejności opiera się na negocjacjach przedsądowych, dzięki którym możliwe jest uniknięcie konfrontacji na rozprawie, co przecież generuje tylko duży stres. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że cała procedura odbędzie się bezproblemowo i skutecznie. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Pomoc w otrzymywaniu wyższych odszkodowań

Szkody całkowite z OC na pojazdach

Nasza firma oferuje pomoc wszystkim ofiarom wypadków drogowych, które starają się uzyskać dopłaty za szkody całkowite z OC na pojazdach. Umowę sporządzamy na podstawie przesłanych kosztorysów, które poddajemy szczegółowej analizie. W razie konieczności dajemy także możliwość reprezentowania naszych klientów przed sądem lub towarzystwem ubezpieczeniowym.

Kredyty hipoteczne

Poszukujesz finansowego wsparcia? Pragniesz cieszyć się bezpiecznymi warunkami umowy oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem? Sprawdź, co przygotował Alior Bank. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny to przede wszystkim szansa na uzyskanie dodatkowego, solidnego wsparcia finansowego. Możesz mieć też pewność, że czekają na Ciebie przejrzyste, niezmienne i korzystne warunki umowy, z którymi dokładnie zapozna Cię nasz doradca. Również wysokość uzyskanego wsparcia jest korzystna i wyróżniająca się na tle innych produktów finansowych.