Profesjonalny coach z Your Fellow - szkolenia dla firm i klientów indywidualnych

Coaching Warszawa

Szukasz miejsca, w którym przeprowadzisz szkolenia dla swoich pracowników? A może interesuje Cię poprawa własnych umiejętności i odkrycie nowych możliwości? Szeroka oferta warszawskiego centrum Your Fellow sprawi, że zarówno klienci indywidualni, jak i firmy znajdą tu coś dla siebie. Proponujemy profesjonalny coaching prowadzony przez trenera z certyfikatem ACSTH ICF. Przygotowaliśmy również specjalny program dla branży SPA - zajęcia z zakresu programów lojalnościowych czy optymalizacji bazy klientów.

Zakładnie spółek

wirtualne biuro warszawa

Oferta naszej firmy to przede wszystkim gotowe spółki, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Zakładamy je na specjalne życzenie klienta. Dysponując profesjonalnym zespołem pracowników mamy pewność, że rzetelnie realizujemy każde zlecenie. Sprzedaż i zakładanie z naszą firmą to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności oraz oferty dostosowanej do każdego klienta. Nasza firma umożliwia również wynajem wirtualnego biura. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy wyjaśnią szczegóły oferty.

Global Collection Service - dochodzenie roszczeń bez granic

Windykacja zagraniczna

Jako część międzynarodowej grupy specjalistów możemy zapewnić, że Państwo pieniądze szybko wrócą do Waszej kieszeni. Oferowana przez Global Collection Service windykacja zagraniczna w pierwszej kolejności opiera się na negocjacjach przedsądowych, dzięki którym możliwe jest uniknięcie konfrontacji na rozprawie, co przecież generuje tylko duży stres. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że cała procedura odbędzie się bezproblemowo i skutecznie. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Kredyty hipoteczne

Poszukujesz finansowego wsparcia? Pragniesz cieszyć się bezpiecznymi warunkami umowy oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem? Sprawdź, co przygotował Alior Bank. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny to przede wszystkim szansa na uzyskanie dodatkowego, solidnego wsparcia finansowego. Możesz mieć też pewność, że czekają na Ciebie przejrzyste, niezmienne i korzystne warunki umowy, z którymi dokładnie zapozna Cię nasz doradca. Również wysokość uzyskanego wsparcia jest korzystna i wyróżniająca się na tle innych produktów finansowych.

Kurdynowski zaprasza na konsultacje

Doradca prawny

Każdy doradca prawny pracujący w firmie Biuro rachunkowe Kurdynowski to osoba godna zaufania i odpowiednio przygotowana do pełnienia swoich obowiązków. Dzięki naszym pracownikom o wiele łatwiejsze będzie uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej z różnego rodzaju zagadnieniami formalnymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Lokowanie kapitału w akcje przedsiębiorstwa

Inwestowanie w firmy

Swoją ofertę kierujemy do klientów, zainteresowanych lokatą kapitału w akcje przedsiębiorstw. Proponujemy inwestowanie w firmy, które w określonej perspektywie czasowej zakłada dochód w postaci wypłaty dywidendy czy odkupu udziałów z ustaloną wcześniej premią. Potencjalnym zyskiem może być również wzrost wartości akcji spółki.