Global Collection Service - dochodzenie roszczeń bez granic

Windykacja zagraniczna

Jako część międzynarodowej grupy specjalistów możemy zapewnić, że Państwo pieniądze szybko wrócą do Waszej kieszeni. Oferowana przez Global Collection Service windykacja zagraniczna w pierwszej kolejności opiera się na negocjacjach przedsądowych, dzięki którym możliwe jest uniknięcie konfrontacji na rozprawie, co przecież generuje tylko duży stres. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że cała procedura odbędzie się bezproblemowo i skutecznie. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Kredyty hipoteczne

Poszukujesz finansowego wsparcia? Pragniesz cieszyć się bezpiecznymi warunkami umowy oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem? Sprawdź, co przygotował Alior Bank. Przekonasz się, że kredyt hipoteczny to przede wszystkim szansa na uzyskanie dodatkowego, solidnego wsparcia finansowego. Możesz mieć też pewność, że czekają na Ciebie przejrzyste, niezmienne i korzystne warunki umowy, z którymi dokładnie zapozna Cię nasz doradca. Również wysokość uzyskanego wsparcia jest korzystna i wyróżniająca się na tle innych produktów finansowych.

Kurdynowski zaprasza na konsultacje

Doradca prawny

Każdy doradca prawny pracujący w firmie Biuro rachunkowe Kurdynowski to osoba godna zaufania i odpowiednio przygotowana do pełnienia swoich obowiązków. Dzięki naszym pracownikom o wiele łatwiejsze będzie uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej z różnego rodzaju zagadnieniami formalnymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Lokowanie kapitału w akcje przedsiębiorstwa

Inwestowanie w firmy

Swoją ofertę kierujemy do klientów, zainteresowanych lokatą kapitału w akcje przedsiębiorstw. Proponujemy inwestowanie w firmy, które w określonej perspektywie czasowej zakłada dochód w postaci wypłaty dywidendy czy odkupu udziałów z ustaloną wcześniej premią. Potencjalnym zyskiem może być również wzrost wartości akcji spółki.

W razie nieszczęśliwego wypadku

ubezpieczenie domu pzu

Niestety, wypadki się zdarzają. Zamiast liczyć, że nieszczęście nas ominie, dobrze jest przygotować się i zadbać o uzyskanie świadczeń w razie nagłych zdarzeń. Ubezpieczenie domu z PZU pozwoli Ci uzyskać wypłatę świadczenia w przypadku zalania, pożaru czy na przykład wybicia szyb. Możesz dopasować elementy umowy i zwiększyć swoją ochronę.