Max Benefit - usługi doradcze i administracyjne

biuro rachunkowe lublin

Nasze doświadczenie sprawia, że możemy świadczyć usługi zarówno wobec początkujących przedsiębiorców, jak również dla marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Certyfikowane Biuro Rachunkowe Max Benefit z Lublina udziela konsultacji podatkowych oraz podejmuje działania administracyjne oraz fiskalne. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Indos S.A. - usługi finansowe

Faktoring z regresem

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się przede wszystkim pomocą w procedurach restrukturyzacji lub upadłości innym podmiotom. Oferujemy między innymi zakup wierzytelności, windykację, usługi prewencyjne, a także faktoring z regresem. Indos S. A. na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim dobro swoich klientów, którym umożliwia sprawne funkcjonowanie. Korzyści płynące z proponowanego przez nas rozwiązania to między innymi gwarancja utrzymania stabilności, sprawny monitoring wpłat, możliwość utrzymania strategii inwestycyjnej.

Profesjonalny coach z Your Fellow - szkolenia dla firm i klientów indywidualnych

Coaching Warszawa

Szukasz miejsca, w którym przeprowadzisz szkolenia dla swoich pracowników? A może interesuje Cię poprawa własnych umiejętności i odkrycie nowych możliwości? Szeroka oferta warszawskiego centrum Your Fellow sprawi, że zarówno klienci indywidualni, jak i firmy znajdą tu coś dla siebie. Proponujemy profesjonalny coaching prowadzony przez trenera z certyfikatem ACSTH ICF. Przygotowaliśmy również specjalny program dla branży SPA - zajęcia z zakresu programów lojalnościowych czy optymalizacji bazy klientów.

Kursy i audyty oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych

Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych

Chciałbyś przejść w pełni profesjonalne szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych? Podnieść swoje kwalifikacje dzięki pomocy ekspertów z dziedzin prawa oraz IT? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy DO IT Tomasz Czarnecki. To właśnie oni zajmują się organizowaniem kursów dla około tysiąca pięciuset osób rocznie. Ponadto, świadczą usługi doradcze dla wielu firm związanych z różnymi gałęziami gospodarski, między innymi dla przemysłu kosmetycznego czy farmaceutycznego.

Solal - Archiwizacja dokumentów

archiwizacja dokumentów

Oferujemy pełny asortyment potrzebny w każdym biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: Archiwizacja dokumentów, maszyny biurowe, tonery do drukarek i wiele innych. Oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie biur oraz kompleksowy Biuro Serwis. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Zakładnie spółek

wirtualne biuro warszawa

Oferta naszej firmy to przede wszystkim gotowe spółki, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Zakładamy je na specjalne życzenie klienta. Dysponując profesjonalnym zespołem pracowników mamy pewność, że rzetelnie realizujemy każde zlecenie. Sprzedaż i zakładanie z naszą firmą to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności oraz oferty dostosowanej do każdego klienta. Nasza firma umożliwia również wynajem wirtualnego biura. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy wyjaśnią szczegóły oferty.

Gotowe spółki na sprzedaż

Sprzedaż spółek warszawa

Oferujemy Państwu gotowe spółki, które nie wymagają dodatkowych działań w kwestiach formalnych. Jesteśmy fachowcami, którzy przygotowują tego typu oferty dla konkretnych klientów, którzy cenią swój czas i pieniądze, chcąc zadbać o jak najbardziej fachowe i profesjonalne podejście do tworzenia tego typu instytucji. Gotowe na sprzedaż spółki od DSS to oferta, która w ostatnim czasie zyskuje dużą popularność zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Global Collection Service - dochodzenie roszczeń bez granic

Windykacja zagraniczna

Jako część międzynarodowej grupy specjalistów możemy zapewnić, że Państwo pieniądze szybko wrócą do Waszej kieszeni. Oferowana przez Global Collection Service windykacja zagraniczna w pierwszej kolejności opiera się na negocjacjach przedsądowych, dzięki którym możliwe jest uniknięcie konfrontacji na rozprawie, co przecież generuje tylko duży stres. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że cała procedura odbędzie się bezproblemowo i skutecznie. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Famma z Krakowa - archiwizacja dokumentacji

archiwizacja dokumentacji

Bezpieczna oraz skuteczna archiwizacja dokumentacji tylko z Famma. Kraków jest miastem, w którym świadczymy swoje profesjonalne usługi. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu wszystkich naszych klientów. Dlatego udostępniamy tylko sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania. Jeśli chcesz przechowywać różnego rodzaju dokumenty w bezpiecznym miejscu - zgłoś się do nas. Nasza oferta zdobyła już zaufanie oraz zainteresowanie wśród wielu klientów. Teraz czas na Ciebie - gorąco zapraszamy do kontaktu. Zainwestuj w porządek i bezpieczeństwo swoich klientów!