Zajmujemy się organizacją przyjęć

Organizacja eventów Katowice

Jeśli Twoja firma planuje przyjęcie dla ważnych klientów albo pracowników, powinieneś powierzyć zaplanowanie wydarzenia profesjonalistom. Organizacja eventów stanowi naszą specjalność, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja uroczystość na terenie Katowic, zrobi wielkie wrażenie na zaproszonych gościach.

Organizacja imprez dla panien

wieczór panieński Wrocław

Dzień przed ślubem to wyjątkowy czas, w którym powinnaś się odstresować i poczuć wyjątkowo. Właśnie z myślą o tym nasza firma postanowiła się podjąć organizacji imprez, takich jak wieczór panieński. We Wrocławiu skorzystasz z wyjątkowych uroków tego miasta i wielu możliwości rozerwania się w tą wyjątkowoą noc. Jesteśmy w stanie zaplanować dla Was imprezę, która będzie w najwyższym stopniu dostosowana do potrzeb Panny Młodej, a także jej Towarzyszek, dzięki czemu z pewnością na długo zapadnie Wam w pamięć.

LemFire

Petardy cena

Kiedy słuchać głośne BUM i widać na niebie wspaniałe rozpryski kolorowych fal, adrenalina podskakuje, a na sercu robi się goręcej - wszystko dzięki specjalistycznym petardom, które używane są na różne ważne okazje. Proponujemy wszystkim sklepom i supermarketom dostawy najlepszych tego rodzaju wyrobów, które są certyfikowane oraz posiadają atesty bezpieczeństwa, w związku z czym mogą być użytkowane przez wszystkich. Posiadamy ogromną liczbę materiałów pirotechnicznych zarówno amatorskich, jak również profesjonalnych.

Integracja pracowników

Imprezy integracyjne dla firm

Świadczymy usługi związane z obsługą różnorodnych wydarzeń, przede wszystkim dla miejsc pracy. Imprezy integracyjne dla firm to jedna z opcji dostępnych w naszej ofercie, która łączy w sobie team-buliding i dobrą zabawę. Dzięki nim możliwe jest wzmocnienie relacji między pracownikami i podniesienie poziomu motywacji.

Oferta zespołu muzycznego na imprezę firmową

Imprezy firmowe małopolska

Jesteśmy profesjonalnym zespołem na imprezy firmowe. Oferujemy Państwu kompleksową oprawę muzyczną zarówno przyjęcia plenerowego, jak i w pomieszczeniach. Dysponujemy własnym sprzętem nagłaśniającym oraz oświetleniowym. Na nasz repertuar składają się piosenki najbardziej znanych polskich i zagranicznych artystów.