Zajmujemy się organizacją przyjęć

Organizacja eventów Katowice

Jeśli Twoja firma planuje przyjęcie dla ważnych klientów albo pracowników, powinieneś powierzyć zaplanowanie wydarzenia profesjonalistom. Organizacja eventów stanowi naszą specjalność, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja uroczystość na terenie Katowic, zrobi wielkie wrażenie na zaproszonych gościach.

Konferencje Gdańsk

Zapraszamy Państwa do Expedition na profesjonalne i dopięte na ostatni guzik konferencje. Gdańsk to miasto idealne na spotkania biznesowe i realizację planów ekonomicznych. Doskonała lokalizacja sprawia, że organizowane są tutaj wydarzenia przez firmy nie tylko trójmiejskie, ale także z całej Polski.

Voucher na prezent do escape roomu

Urodziny escape room Warszawa

Twój kolega, chłopak, dziewczyna lub osoba z rodziny zdmuchuje kolejne świeczki na torcie i nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Zapraszamy do naszego pokoju zagadek w Warszawie! Urodziny w escape roomie to idealny sposób na spędzenie fantastycznej godziny w gronie przyjaciół lub rodziny. Zagadki, łamigłówki i niepokojący odgłos odmierzającego czas zegarka - to wszystko czeka Cię właśnie u nas!