Bida z Nędzą - hotel dla Ciebie!

Tanie spanie

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zregenerować siły i odciąć się od miejskiego zgiełku, to mieszczący się nieopodal Warszawy hotel Bida z Nędzą z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania. Znajdujemy się w świetnej lokalizacji, która z jednej strony zapewnia łatwy dojazd, z drugiej z kolei pozwala na relaks i ciszę. Zapewniamy, że nasze przytulne wnętrza sprawią, że poczujecie się jak we własnym domu! Co istotne, nasi Goście mają możliwość korzystania ze śniadań i kolacji, a także stały dostęp do internetu.

Połączenie hotelu i SPA

bieszczady hotel

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Bieszczadach, a najlepiej w malowniczej i elektryzującej bogactwem przyrody Solinie. To w niej mieści się Solinianka Villas & Spa, stanowiąca połączenie hotelu, oferującego gliniane pokoje, SPA oraz niesamowitej i eleganckiej restauracji. To miejsce oczaruje swoją magią każdego gościa.

Turystyka z Air Club Centrum Podróży

wyszukiwarka połączeń lotniczych

Oferujemy pomoc w organizowaniu wycieczek prywatnych. Na naszej stronie znajduje się wyszukiwarka połączeń lotniczych, która ułatwi planowanie nawet długich wypraw, wymagających logistycznego rozplanowania przesiadek. Dysponujemy również zbiorem aktualnych wycieczek zorganizowanych przez różne biura podróży, wśród których mogą Państwo wybierać. Po wybraniu wakacyjnej destynacji ułatwimy Państwu również zarezerwowanie pokoju hotelowego. Jak widać, Air Club pomaga zaplanować każdy wyjazd od początku do końca.

Rodzinny hotel

hotel dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do naszego hotelu dla rodzin z dziećmi Lemon Resort Spa, który jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji z dzieckiem. Ponieważ wiemy, jak wiele osób podróżuje z całą rodziną, nasze pokoje oraz oferta są przystosowane do przyjęcia najmłodszych. Proponujemy nie tylko dodatkowe wyposażenie dla maluchów, ale także liczne zabawy i zajęcia, które zapewnią najmłodszym udany pobyt. Proponujemy profesjonalną opiekę, zajęcia pod okiem animatorów, zabawę w basenie, a także specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji. Oferujemy korzystne ceny pobytu.

www.hotelsantamonica.pl

Konferencje mazury

Organizujecie Państwo jakieś wydarzenie lub panel? Mazury i przestrzeń hotelu Santa Monica w Mikołajkach świetnie nadadzą się na miejsce przeznaczone do tego, by realizować w nim konferencje. Nasze sale to najnowocześniejsze wyposażenie, wysoki standard i wkomponowane w cały standard wyżywienie. Po spotkaniu można się rozerwać wybierając się na spacer do położonego nieopodal lasu lub korzystając z licznych atrakcji ośrodka.

Oferta weselna

Wesele Wielkopolska

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pięknego obiektu noclegowego w Wielkopolsce, jakim jest nasz Pałacyk. Do Państwa dyspozycji pozostaje również atrakcyjna i romantyczna sala weselna, w której każde przyjęcie będzie niezapomniane. Oferujemy również dodatkowe usługi w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu!

Zorganizowane wyjazdy z dziećmi w góry

zielone szkoły w górach

W naszym schronisku zawsze panuje wyjątkowo ciepła, rodzinna atmosfera, dzięki czemu miejsce to jest niezwykle przyjazne dzieciom. Z tego powodu często organizujemy zielone szkoły w górach - zapewniamy atrakcje w ośrodku i na łonie natury (warsztaty, ogniska, wykłady, spacery). Przy tego typu pobytach oferujemy specjalne, niższe ceny.

Urlop w Szczecinie

noclegi Szczecin

Jeśli czeka Cię podróż służbowa, wyczekiwany urlop lub wyjazd na koncert i zamierzasz spędzić noc w Szczecinie, oferujemy Ci noclegi w eleganckim hotelu, znajdującym się w samym centrum miasta. Korzystając z naszej oferty masz do dyspozycji apartamenty z oddzielną sypialnią, balkonem, albo zaopatrzone w oba te udogodnienia.