podróże w wiele miejsc

biuro turystyczne

Planujecie Państwo wybrać się na Cypr, a może do Grecji bądź Bułgarii? Podróże w te i wiele innych miejsc możecie odbyć wraz z nami! Jako sprawdzone biuro turystyczne możemy zagwarantować brak jakichkolwiek problemów związanych z formalnościami i pełną troskę o całe zaplecze wyjazdu. Wyruszmy tam razem!

Rowerowe boxy na dach

Bagażnik rowerowy na dach

Dostępny w naszym asortymencie bagażnik rowerowy na dach cieszy się już ogromną popularnością na rynku. Jest to element, który pozwala na proste i szybkie zapakowanie danego sprzętu oraz jego bezpieczny transport. Te elementy są stabilne, solidne i odporne na działanie czynników pogodowych. Zapraszamy.

Luksusowy Hotel Skalny - Zakopane

Hotel w Zakopanem

Zastanawiasz się, który hotel w Zakopanem jest dla Ciebie odpowiedni? Szukasz komfortowych warunków zakwaterowania w dogodnej lokalizacji? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Nasz wspaniały ośrodek cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku, dlatego właśnie zapraszamy również Ciebie do rezerwacji miejsc i przyjazdu do nas. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a już przekonasz się, że to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Spa i Wellness nad morzem

Hotel spa nad morzem

Interesują Cię wakacje nad morzem, SPA, Wellnesslub inne formy wypoczynku? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasz hotel spa nad morzem dostarcza moc wrażeń i mnóstwo atrakcji. Dzięki nam poczujesz się młodziej i odzyskasz kondycję psychiczną. Odżyj podczas spa nad morzem spędzonego w naszym hotelu. Zapraszamy!

Wspaniałe imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Karpaczu

Chcesz zorganizować wspaniałe oraz pełne wrażeń imprezy okolicznościowe w Karpaczu? Szukasz korzystnych propozycji hotelów, bądź ośrodków noclegowych? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Organizujemy przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe różnego rodzaju, które zawsze są kreatywne i niezapomniane. Zachęcamy do kontaktu.

Konferencje

Sale konferencyjne

W ramach oferowanych przez nas usług udostępniamy eleganckie i profesjonalne sale konferencyjne w Kielcach. Można tutaj organizować tematyczne spotkania i szkolenia, które z pewnością odbędą się w najlepszych warunkach. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Wczasy dla seniora

Wczasy dla seniora

Mieszkasz ze starszą osobą? Zależy Ci na tym, aby wynagrodzić jej codzienne trudy i zapewnić wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody? Hotel Graal przygotował specjalne wczasy dla seniora, w trakcie których będzie on mógł cieszyć się spokojem, wypoczywać i spacerować wśród malowniczych terenów.

Noclegi Biały Dunajec

Nocleg koło Zakopanego

Możemy się spodziewać, że w ciągu kilku najbliższych lat stolica polskich Tatr wzbogaci się o nowe hotele i nocleg. Zakopane z pewnością wykorzysta swoją szansę. Trudno wprawdzie przypuszczać, by moda na górskie wycieczki miała się szybko skończyć, jednak zagrożeniem dla stabilnego rozwoju miasta może być zagraniczna konkurencja innych górskich ośrodków. Warto poszukać tez noclegów w okolicy Zakopanego np w pobliskiej miejscowości Biały Dunajec.