Połączenie hotelu i SPA

bieszczady hotel

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Bieszczadach, a najlepiej w malowniczej i elektryzującej bogactwem przyrody Solinie. To w niej mieści się Solinianka Villas & Spa, stanowiąca połączenie hotelu, oferującego gliniane pokoje, SPA oraz niesamowitej i eleganckiej restauracji. To miejsce oczaruje swoją magią każdego gościa.

Rodzinny hotel

hotel dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do naszego hotelu dla rodzin z dziećmi Lemon Resort Spa, który jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji z dzieckiem. Ponieważ wiemy, jak wiele osób podróżuje z całą rodziną, nasze pokoje oraz oferta są przystosowane do przyjęcia najmłodszych. Proponujemy nie tylko dodatkowe wyposażenie dla maluchów, ale także liczne zabawy i zajęcia, które zapewnią najmłodszym udany pobyt. Proponujemy profesjonalną opiekę, zajęcia pod okiem animatorów, zabawę w basenie, a także specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji. Oferujemy korzystne ceny pobytu.

hotelsantamonica.pl

Sala konferencyjna Mazury

Organizujecie Państwo jakieś wydarzenie lub panel? Mazury i przestrzeń hotelu Santa Monica w Mikołajkach świetnie nadadzą się na miejsce przeznaczone do tego, by realizować w nim konferencje. Nasze sale konferencyjne to najnowocześniejsze wyposażenie, wysoki standard i wkomponowane w cały standard wyżywienie. Po spotkaniu można się rozerwać wybierając się na spacer do położonego nieopodal lasu lub korzystając z licznych atrakcji ośrodka.

Zorganizowane wyjazdy z dziećmi w góry

zielone szkoły w górach

W naszym schronisku zawsze panuje wyjątkowo ciepła, rodzinna atmosfera, dzięki czemu miejsce to jest niezwykle przyjazne dzieciom. Z tego powodu często organizujemy zielone szkoły w górach - zapewniamy atrakcje w ośrodku i na łonie natury (warsztaty, ogniska, wykłady, spacery). Przy tego typu pobytach oferujemy specjalne, niższe ceny.

podróże w wiele miejsc

biuro turystyczne

Planujecie Państwo wybrać się na Cypr, a może do Grecji bądź Bułgarii? Podróże w te i wiele innych miejsc możecie odbyć wraz z nami! Jako sprawdzone biuro turystyczne możemy zagwarantować brak jakichkolwiek problemów związanych z formalnościami i pełną troskę o całe zaplecze wyjazdu. Wyruszmy tam razem!

Pobyty dla osób z nadwagą

Wczasy odchudzające nad morzem

Tylko w ramach odwiedzenia naszego hotelu masz okazję przeżyć najwspanialsze wczasy odchudzające nad morzem! To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą poczuć się wyjątkowo, zdrowo i pięknie. Nasze wczasy pomogą Tobie zrzucić kilka kilogramów i doskonale wymodelować sylwetkę. Serdecznie zapraszamy!

Hostel w centrum Łodzi

Hostel Łodź

Wcale nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, by przenocować w fantastycznych warunkach całkiem niedaleko centrum Łodzi. W Gacjusz Hostel czeka na ciebie pomocna obsługa, a także świetnie wyposażone pokoje lub też apartamenty. Wszystkie ozdobione są przez artystów i wyróżniają się ciekawymi wzorami.

Rowerowe boxy na dach

Bagażnik rowerowy na dach

Dostępny w naszym asortymencie bagażnik rowerowy na dach cieszy się już ogromną popularnością na rynku. Jest to element, który pozwala na proste i szybkie zapakowanie danego sprzętu oraz jego bezpieczny transport. Te elementy są stabilne, solidne i odporne na działanie czynników pogodowych. Zapraszamy.

Spędzanie czasu w górskich okolicach

Atrakcje w Bieszczadach

W trakcie wyjazdu w góry nie ma nic lepsze niż wędrowanie w górę i podziwianie pięknych widoków. Jednak atrakcje w Bieszczadach stanowią nie tylko piesze wędrówki. To także wycieczki rowerowe, konne przejażdżki czy wyciągi narciarskie. Zatrzymaj się w naszym ośrodku i odkryj, co ciekawego można robić w trakcie pobytu w górach.