Bida z Nędzą - hotel dla Ciebie!

Tanie spanie

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zregenerować siły i odciąć się od miejskiego zgiełku, to mieszczący się nieopodal Warszawy hotel Bida z Nędzą z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania. Znajdujemy się w świetnej lokalizacji, która z jednej strony zapewnia łatwy dojazd, z drugiej z kolei pozwala na relaks i ciszę. Zapewniamy, że nasze przytulne wnętrza sprawią, że poczujecie się jak we własnym domu! Co istotne, nasi Goście mają możliwość korzystania ze śniadań i kolacji, a także stały dostęp do internetu.

Willa Rzepicha

Pardałówka

Witamy w apartamentach Willa Rzepicha. Zapraszamy Państwa do rezerwacji noclegów w naszej urokliwej willi. Budynek położony jest blisko góry Nosal, stacji narciarskiej w Kozińcu i stoku Pardałówka Ugory. Willa Rzepicha mieszci się w odległości około kwadransa drogi piechotą od wyjątkowych atrakcji. Oferujemy komfortowe apartamenty z widokiem na góry. Pobyt u nas z pewnością będzie miły i niezapomniany. Zapraszamy.

Połączenie hotelu i SPA

bieszczady hotel

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Bieszczadach, a najlepiej w malowniczej i elektryzującej bogactwem przyrody Solinie. To w niej mieści się Solinianka Villas & Spa, stanowiąca połączenie hotelu, oferującego gliniane pokoje, SPA oraz niesamowitej i eleganckiej restauracji. To miejsce oczaruje swoją magią każdego gościa.

Turystyka z Air Club Centrum Podróży

wyszukiwarka połączeń lotniczych

Oferujemy pomoc w organizowaniu wycieczek prywatnych. Na naszej stronie znajduje się wyszukiwarka połączeń lotniczych, która ułatwi planowanie nawet długich wypraw, wymagających logistycznego rozplanowania przesiadek. Dysponujemy również zbiorem aktualnych wycieczek zorganizowanych przez różne biura podróży, wśród których mogą Państwo wybierać. Po wybraniu wakacyjnej destynacji ułatwimy Państwu również zarezerwowanie pokoju hotelowego. Jak widać, Air Club pomaga zaplanować każdy wyjazd od początku do końca.

Rodzinny hotel

hotel dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do naszego hotelu dla rodzin z dziećmi Lemon Resort Spa, który jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji z dzieckiem. Ponieważ wiemy, jak wiele osób podróżuje z całą rodziną, nasze pokoje oraz oferta są przystosowane do przyjęcia najmłodszych. Proponujemy nie tylko dodatkowe wyposażenie dla maluchów, ale także liczne zabawy i zajęcia, które zapewnią najmłodszym udany pobyt. Proponujemy profesjonalną opiekę, zajęcia pod okiem animatorów, zabawę w basenie, a także specjalne menu dla maluchów w naszej restauracji. Oferujemy korzystne ceny pobytu.

www.hotelsantamonica.pl

Konferencje mazury

Organizujecie Państwo jakieś wydarzenie lub panel? Mazury i przestrzeń hotelu Santa Monica w Mikołajkach świetnie nadadzą się na miejsce przeznaczone do tego, by realizować w nim konferencje. Nasze sale to najnowocześniejsze wyposażenie, wysoki standard i wkomponowane w cały standard wyżywienie. Po spotkaniu można się rozerwać wybierając się na spacer do położonego nieopodal lasu lub korzystając z licznych atrakcji ośrodka.