Kancelaria adwokacka

adwokat prawo rodzinne warszawa

Adwokat Eliza Kuna preferuje prawo rodzinne, jak również inne gałęzi. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej kancelarii znaleźli Państwo najlepszą dla siebie pomoc, gdyż taka jest właśnie nasza misja i sens pełnionego zawodu. Zapraszamy do Warszawy do naszego biura. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej propozycji możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do Państwa oczekiwań i udzielenie pomocy lub porad. Wiemy doskonale, że będą Państwo usatysfakcjonowani z propozycji przygotowanej na naszej stronie.

Kancelaria z windą dla niepełnosprawnych

Notariusz

Jesteś zainteresowany usługami, jakie świadczą kancelarie notarialne na terenie miasta Kraków, a zwłaszcza w dzielnicach: Podgórze, Ruczaj i Sobota - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy firmą, dla której dobro i zadowolenie klienta jest wartością najwyższą. Dbamy więc o to, by nasze usługi w pełni spełniały jego oczekiwania. Do wszystkich czynności notarialnych, jakich się podejmujemy, podchodzimy z niezwykłą starannością. Możemy więc uznać, że jesteśmy w czołówce najlepszych tego typu biur w sercu małopolski.

Bąkowski Kancelaria Radcowska - prowadzenie spraw dot. nieruchomości

obsługa prawna nieruchomości

Wiele zagadnień, z którymi mierzymy się każdego dnia, ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju firm prowadzonych przez naszych Klientów. Obsługa prawna nieruchomości, którą zapewnia Bąkowski Kancelaria Radcowska w Warszawie, obejmuje zarówno kompleksowe doradztwo w sprawach związanych z tym zakresem, jak i szereg innych czynności wynikających z charakteru przedstawionego problemu oraz stopnia zawiłości sprawy. Pragniemy zaznaczyć, że zawsze usługi dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań Klientów.

Biuro notarialne

Kancelaria notarialna Wrocław

Pomagamy osobom, które wymagają wsparcia prawnego związanego z nieruchomościami, śmiercią w rodzinie czy związkiem małżeńskim. Kancelaria notarialna mieści się we Wrocławiu - jej położenie zapewnia dojazd zarówno osobom poruszającym się samochodem, jak i dojeżdżającym środkami komunikacji miejskiej.

www.mrozkrysta.com.pl

Nieruchomości prawnik Kraków

W naszej kancelarii w Krakowie można się kontaktować z naszymi radcami w sprawie nieruchomości. Prawnik pomoże w spornych sprawach dotyczących obrotu nimi, a także udzieli wsparcia w wielu innych kwestiach - rodzinnych (rozwody, separacje, alimenty, adopcje), własności przemysłowej (patenty, znaki towarowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji), a nawet internetu (piractwo, nielegalne oprogramowanie i licencje). Udzielamy pomocy w formie ustnej i pisemnej (mailowo). Osoby, które chciałyby się spotkać osobiście, zachęcamy do wcześniejszego umawiania spotkań.

Pomoc prawna

Radca prawny Poznań

Celem naszej kancelarii jest pomoc klientom w sprawach dotyczących podziału majątku, przyznawania alimentów, władzy rodzicielskiej oraz windykacji należności. Nasz poznański radca prawny udziela porad, przygotowuje dokumenty oraz pisma procesowe, a także zajmuje się reprezentacją klientów na sali sądowej.

Zwalczanie pluskiew

Oferujemy znakomite i skuteczne środki na zwalczanie pluskiew i innych insektów biegających oraz latających. Wspomniane insekty są groźne, bo żywią się krwią człowieka oraz zwierząt. Bytują w środowiskach dusznych i zabrudzonych. Możesz jednak nawet nieświadomie przenieść je do własnego domu z otoczenia: dworca, pociągu, wizyty w brudnym mieszkaniu etc. Na szczęście nasze preparaty są bardzo skuteczne. Walczą też z karaluchami i prusakami.

Rady i reprezentacja w sądzie

kancelaria adwokacka

Porady prawne udzielane przed doświadczonego, rzetelnego i profesjonalnego adwokata, mogą niezwykle pomóc w przebiciu się przez kruczki w umowach i świadomym zapoznaniu się z aktualnymi ustawami. Zachęcamy do odwiedzin w kancelarii adwokackiej w Bydgoszczy, gdzie pomagamy rozwikłać trudne sprawy z gatunku prawa rodzinnego, administracyjnego, cywilnego, karnego oraz pracy. Jeśli czują się Państwo skrzywdzeni przez swojego pracodawcę, ulegliście niebezpiecznemu wypadkowi lub jesteście w trakcie rozwodu.

prawnik kanoniczny Warszawa

Jeśli chcesz wziąć rozwód kościelny, skorzystaj z usług profesjonalisty - doradzi Ci wyspecjalizowany prawnik kanoniczny. Watszawa to miejsce w którym stacjonujemy, ale na życzenie udzielimy również porad przez telefon. Możemy reprezentować Cię w sądzie, bądź jedynie doradzić. Sam zdecyduj. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

konsultacje i opinie prawne

kancelaria radców prawnych

Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Zajmujemy się udzielaniem porad, doradztwem biznesowym, obsługą nieruchomości i przeprowadzaniem audytów. Kancelaria radców prawnych znajduje się w Malborku. Prowadzimy również doraźne konsultacje telefoniczne, tworzymy także pisemne opinie i analizy.

Wykonywanie czynności określonych ustawą

Notariusz Szczecin

Jestem prawnikiem oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego - mogę więc przygotować dokumenty także w obcym języku. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Podejmuję się wykonywania czynności, co do których obliguje mnie odpowiednia ustawa (testamenty, podziały spadku, poświadczenie dziedziczenia, itp.).

Magdalena Baturo-Wilk

Alimenty Bydgoszcz

Nasza kancelaria ma siedzibę w Bydgoszczy. Zajmujemy się m.in. sprawami o alimenty (zwiększenie lub obniżenie), rozwodami, separacjami, podziałem majątku czy ustalaniu kontaktów z dzieckiem. Co więcej, udzielamy pomocy również z prawa spadkowego (zarówno doradztwo jak i reprezentacja klienta) a także prowadzimy mediacje rodzinne.

Prawnik Płock

Jacek Piechota to doskonały prawnik. Płock jest miastem, w którym znajduje się nasza kancelaria. Właśnie tutaj uzyskają Państwo kompleksową pomoc w zakresie prawa. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu zleceniu, a co najważniejsze będziemy w stanie rozwiązać każdy problem. W naszej pracy kierujemy się zdobywanym od lat doświadczeniem, a także wiedzą praktyczną i teoretyczną.

Opinia o inwestycjach crowdfundingowych

Pracownia Finansowa GazetaPrawna.pl

Osoby poszukujące rentownego sposobu na inwestycję nadwyżek finansowych zachęcamy do zapoznania się z opiniami ekspertów z Grupy Pracownia Finansowa. GazetaPrawna.pl przeprowadziła i opublikowała na ten temat ciekawy wywiad, który rozjaśnia zagadnienia związane z udziałem w inwestycjach crowdfundingowych.

radca prawny Toruń

Codzienna obsługa naszej toruńskiej Kancelarii opiera się przede wszystkim na nieustannym odpowiadaniu na potrzeby naszych Klientów. Dotyczy to w takim samym stopniu opieki sprawowanej w aspekcie prawa cywilnego, działań windykacyjnych, jak równie prawa pracy. Radca prawny podejmując się przygotowania wniosków, pozwów lub dowolnej dokumentacji (także opinii), zawsze mamy na uwadze rzetelność przygotowanego pisma oraz jego zgodność z obowiązującymi dyrektywami. Udzielamy też porad oraz podejmujemy się całościowego prowadzenia spraw.