Kancelaria adwokacka

adwokat prawo rodzinne warszawa

Adwokat Eliza Kuna preferuje prawo rodzinne, jak również inne gałęzi. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej kancelarii znaleźli Państwo najlepszą dla siebie pomoc, gdyż taka jest właśnie nasza misja i sens pełnionego zawodu. Zapraszamy do Warszawy do naszego biura. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej propozycji możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do Państwa oczekiwań i udzielenie pomocy lub porad. Wiemy doskonale, że będą Państwo usatysfakcjonowani z propozycji przygotowanej na naszej stronie.

Kancelaria z windą dla niepełnosprawnych

Notariusz

Jesteś zainteresowany usługami, jakie świadczą kancelarie notarialne na terenie miasta Kraków, a zwłaszcza w dzielnicach: Podgórze, Ruczaj i Sobota - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy firmą, dla której dobro i zadowolenie klienta jest wartością najwyższą. Dbamy więc o to, by nasze usługi w pełni spełniały jego oczekiwania. Do wszystkich czynności notarialnych, jakich się podejmujemy, podchodzimy z niezwykłą starannością. Możemy więc uznać, że jesteśmy w czołówce najlepszych tego typu biur w sercu małopolski.

www.mrozkrysta.com.pl

Nieruchomości prawnik Kraków

W naszej kancelarii w Krakowie można się kontaktować z naszymi radcami w sprawie nieruchomości. Prawnik pomoże w spornych sprawach dotyczących obrotu nimi, a także udzieli wsparcia w wielu innych kwestiach - rodzinnych (rozwody, separacje, alimenty, adopcje), własności przemysłowej (patenty, znaki towarowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji), a nawet internetu (piractwo, nielegalne oprogramowanie i licencje). Udzielamy pomocy w formie ustnej i pisemnej (mailowo). Osoby, które chciałyby się spotkać osobiście, zachęcamy do wcześniejszego umawiania spotkań.

Rady i reprezentacja w sądzie

kancelaria adwokacka

Porady prawne udzielane przed doświadczonego, rzetelnego i profesjonalnego adwokata, mogą niezwykle pomóc w przebiciu się przez kruczki w umowach i świadomym zapoznaniu się z aktualnymi ustawami. Zachęcamy do odwiedzin w kancelarii adwokackiej w Bydgoszczy, gdzie pomagamy rozwikłać trudne sprawy z gatunku prawa rodzinnego, administracyjnego, cywilnego, karnego oraz pracy. Jeśli czują się Państwo skrzywdzeni przez swojego pracodawcę, ulegliście niebezpiecznemu wypadkowi lub jesteście w trakcie rozwodu.

konsultacje i opinie prawne

kancelaria radców prawnych

Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Zajmujemy się udzielaniem porad, doradztwem biznesowym, obsługą nieruchomości i przeprowadzaniem audytów. Kancelaria radców prawnych znajduje się w Malborku. Prowadzimy również doraźne konsultacje telefoniczne, tworzymy także pisemne opinie i analizy.

Wykonywanie czynności określonych ustawą

Notariusz Szczecin

Jestem prawnikiem oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego - mogę więc przygotować dokumenty także w obcym języku. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Podejmuję się wykonywania czynności, co do których obliguje mnie odpowiednia ustawa (testamenty, podziały spadku, poświadczenie dziedziczenia, itp.).

Prawnik Płock

Prawnik Płock

Jacek Piechota to doskonały prawnik. Płock jest miastem, w którym znajduje się nasza kancelaria. Właśnie tutaj uzyskają Państwo kompleksową pomoc w zakresie prawa. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu zleceniu, a co najważniejsze będziemy w stanie rozwiązać każdy problem. W naszej pracy kierujemy się zdobywanym od lat doświadczeniem, a także wiedzą praktyczną i teoretyczną.

Porady z zakresu prawa rodzinnego

Prawo rodzinne - doradztwo prawne

W ramach usług świadczonych w zakresie prawa rodzinnego kancelaria radców prawnych zajmuje się szeroko pojętym doradztwem prawnym, a także reprezentacją klienta przed sądem w sprawach o alimenty, czy też dotyczących separacji, bądź rozwodów. Wyszków jest siedzibą naszej Kancelarii Radców Prawnych. Zapraszamy!

Kancelaria adwokatów i radców

Radca prawny Szczecin

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie spraw cywilnych czy gospodarczych, nasz radca prawny może Ci pomóc. Kancelaria w Szczecinie mieści się przy ulicy Kaszubskiej 66. Można się z nami kontaktować zarówno poprzez wiadomość mailową, jak i telefonicznie. Posiadamy bardzo duży zespół, złożony również z aplikantów adwokackich.