Kancelaria adwokacka

adwokat prawo rodzinne warszawa

Adwokat Eliza Kuna preferuje prawo rodzinne, jak również inne gałęzi. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej kancelarii znaleźli Państwo najlepszą dla siebie pomoc, gdyż taka jest właśnie nasza misja i sens pełnionego zawodu. Zapraszamy do Warszawy do naszego biura. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej propozycji możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do Państwa oczekiwań i udzielenie pomocy lub porad. Wiemy doskonale, że będą Państwo usatysfakcjonowani z propozycji przygotowanej na naszej stronie.

Kancelaria z windą dla niepełnosprawnych

Notariusz

Jesteś zainteresowany usługami, jakie świadczą kancelarie notarialne na terenie miasta Kraków, a zwłaszcza w dzielnicach: Podgórze, Ruczaj i Sobota - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy firmą, dla której dobro i zadowolenie klienta jest wartością najwyższą. Dbamy więc o to, by nasze usługi w pełni spełniały jego oczekiwania. Do wszystkich czynności notarialnych, jakich się podejmujemy, podchodzimy z niezwykłą starannością. Możemy więc uznać, że jesteśmy w czołówce najlepszych tego typu biur w sercu małopolski.

Bąkowski Kancelaria Radcowska - prowadzenie spraw dot. nieruchomości

obsługa prawna nieruchomości

Wiele zagadnień, z którymi mierzymy się każdego dnia, ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju firm prowadzonych przez naszych Klientów. Obsługa prawna nieruchomości, którą zapewnia Bąkowski Kancelaria Radcowska w Warszawie, obejmuje zarówno kompleksowe doradztwo w sprawach związanych z tym zakresem, jak i szereg innych czynności wynikających z charakteru przedstawionego problemu oraz stopnia zawiłości sprawy. Pragniemy zaznaczyć, że zawsze usługi dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań Klientów.

Biuro notarialne

Kancelaria notarialna Wrocław

Pomagamy osobom, które wymagają wsparcia prawnego związanego z nieruchomościami, śmiercią w rodzinie czy związkiem małżeńskim. Kancelaria notarialna mieści się we Wrocławiu - jej położenie zapewnia dojazd zarówno osobom poruszającym się samochodem, jak i dojeżdżającym środkami komunikacji miejskiej.

www.mrozkrysta.com.pl

Nieruchomości prawnik Kraków

W naszej kancelarii w Krakowie można się kontaktować z naszymi radcami w sprawie nieruchomości. Prawnik pomoże w spornych sprawach dotyczących obrotu nimi, a także udzieli wsparcia w wielu innych kwestiach - rodzinnych (rozwody, separacje, alimenty, adopcje), własności przemysłowej (patenty, znaki towarowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji), a nawet internetu (piractwo, nielegalne oprogramowanie i licencje). Udzielamy pomocy w formie ustnej i pisemnej (mailowo). Osoby, które chciałyby się spotkać osobiście, zachęcamy do wcześniejszego umawiania spotkań.

Pomoc prawna

Radca prawny Poznań

Celem naszej kancelarii jest pomoc klientom w sprawach dotyczących podziału majątku, przyznawania alimentów, władzy rodzicielskiej oraz windykacji należności. Nasz poznański radca prawny udziela porad, przygotowuje dokumenty oraz pisma procesowe, a także zajmuje się reprezentacją klientów na sali sądowej.

Zwalczanie pluskiew

Oferujemy znakomite i skuteczne środki na zwalczanie pluskiew i innych insektów biegających oraz latających. Wspomniane insekty są groźne, bo żywią się krwią człowieka oraz zwierząt. Bytują w środowiskach dusznych i zabrudzonych. Możesz jednak nawet nieświadomie przenieść je do własnego domu z otoczenia: dworca, pociągu, wizyty w brudnym mieszkaniu etc. Na szczęście nasze preparaty są bardzo skuteczne. Walczą też z karaluchami i prusakami.

Rady i reprezentacja w sądzie

kancelaria adwokacka

Porady prawne udzielane przed doświadczonego, rzetelnego i profesjonalnego adwokata, mogą niezwykle pomóc w przebiciu się przez kruczki w umowach i świadomym zapoznaniu się z aktualnymi ustawami. Zachęcamy do odwiedzin w kancelarii adwokackiej w Bydgoszczy, gdzie pomagamy rozwikłać trudne sprawy z gatunku prawa rodzinnego, administracyjnego, cywilnego, karnego oraz pracy. Jeśli czują się Państwo skrzywdzeni przez swojego pracodawcę, ulegliście niebezpiecznemu wypadkowi lub jesteście w trakcie rozwodu.

prawnik kanoniczny Warszawa

Jeśli chcesz wziąć rozwód kościelny, skorzystaj z usług profesjonalisty - doradzi Ci wyspecjalizowany prawnik kanoniczny. Watszawa to miejsce w którym stacjonujemy, ale na życzenie udzielimy również porad przez telefon. Możemy reprezentować Cię w sądzie, bądź jedynie doradzić. Sam zdecyduj. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

konsultacje i opinie prawne

kancelaria radców prawnych

Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Zajmujemy się udzielaniem porad, doradztwem biznesowym, obsługą nieruchomości i przeprowadzaniem audytów. Kancelaria radców prawnych znajduje się w Malborku. Prowadzimy również doraźne konsultacje telefoniczne, tworzymy także pisemne opinie i analizy.

Wykonywanie czynności określonych ustawą

Notariusz Szczecin

Jestem prawnikiem oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego - mogę więc przygotować dokumenty także w obcym języku. Jako notariusz prowadzę własną kancelarię zlokalizowaną w Szczecinie. Podejmuję się wykonywania czynności, co do których obliguje mnie odpowiednia ustawa (testamenty, podziały spadku, poświadczenie dziedziczenia, itp.).

Magdalena Baturo-Wilk

Alimenty Bydgoszcz

Nasza kancelaria ma siedzibę w Bydgoszczy. Zajmujemy się m.in. sprawami o alimenty (zwiększenie lub obniżenie), rozwodami, separacjami, podziałem majątku czy ustalaniu kontaktów z dzieckiem. Co więcej, udzielamy pomocy również z prawa spadkowego (zarówno doradztwo jak i reprezentacja klienta) a także prowadzimy mediacje rodzinne.

Prawnik Płock

Jacek Piechota to doskonały prawnik. Płock jest miastem, w którym znajduje się nasza kancelaria. Właśnie tutaj uzyskają Państwo kompleksową pomoc w zakresie prawa. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu zleceniu, a co najważniejsze będziemy w stanie rozwiązać każdy problem. W naszej pracy kierujemy się zdobywanym od lat doświadczeniem, a także wiedzą praktyczną i teoretyczną.

Opinia o inwestycjach crowdfundingowych

Pracownia Finansowa GazetaPrawna.pl

Osoby poszukujące rentownego sposobu na inwestycję nadwyżek finansowych zachęcamy do zapoznania się z opiniami ekspertów z Grupy Pracownia Finansowa. GazetaPrawna.pl przeprowadziła i opublikowała na ten temat ciekawy wywiad, który rozjaśnia zagadnienia związane z udziałem w inwestycjach crowdfundingowych.