Wykonawca imiennych identyfikatorów

Identyfikatory grawerowane

Są niezbędnym elementem stroju pracowników z wielu różnych branż. Nasze grawerowane identyfikatory sprawdzą się zarówno w hotelach i restauracjach, jak i w wielu innych miejscach, w których personal ma stały kontakt z klientem. Dzięki zastosowanym materiałom są trwałe i wyjątkowo estetyczne. Zapinka magnetyczna lub w formie agrafki sprawia, że z łatwością można przyczepić je do ubrania.

Drukowanie średnich i dużych nakładów

Drukarnia offsetowa Częstochowa

Ulotki, broszury, plakaty i kalendarze - nasza zlokalizowana w Częstochowie drukarnia offsetowa wykonuje zlecenia na małe, średnie i duże nakłady. Zapewniamy bardzo wysoką jakość kolorów na arkuszach. Nasze usługi polecamy szczególnie firmom, które potrzebują wielu ulotek i wizytówek bez konieczności personalizacji poszczególnych egzemplarzy.

Sprzedaż maszyn

Ogłoszenia maszyny używane

Wyposażenie warsztatu lub fabryki jest bardzo drogie, dlatego miejsca, które dopiero zaczynają swoją działalność nie powinny inwestować w nowe sprzęty. Tego typu firmy powinny zajrzeć na naszą stronę, gdzie znajdą ogłoszenia przedstawiające maszyny używane. Dzięki nim będą mogły możliwie tanio wyposażyć swoją produkcję.