Wykonawca imiennych identyfikatorów

Identyfikatory grawerowane

Są niezbędnym elementem stroju pracowników z wielu różnych branż. Nasze grawerowane identyfikatory sprawdzą się zarówno w hotelach i restauracjach, jak i w wielu innych miejscach, w których personal ma stały kontakt z klientem. Dzięki zastosowanym materiałom są trwałe i wyjątkowo estetyczne. Zapinka magnetyczna lub w formie agrafki sprawia, że z łatwością można przyczepić je do ubrania.

Drukowanie średnich i dużych nakładów

Drukarnia offsetowa Częstochowa

Ulotki, broszury, plakaty i kalendarze - nasza zlokalizowana w Częstochowie drukarnia offsetowa wykonuje zlecenia na małe, średnie i duże nakłady. Zapewniamy bardzo wysoką jakość kolorów na arkuszach. Nasze usługi polecamy szczególnie firmom, które potrzebują wielu ulotek i wizytówek bez konieczności personalizacji poszczególnych egzemplarzy.

Sprzedaż maszyn

Ogłoszenia maszyny używane

Wyposażenie warsztatu lub fabryki jest bardzo drogie, dlatego miejsca, które dopiero zaczynają swoją działalność nie powinny inwestować w nowe sprzęty. Tego typu firmy powinny zajrzeć na naszą stronę, gdzie znajdą ogłoszenia przedstawiające maszyny używane. Dzięki nim będą mogły możliwie tanio wyposażyć swoją produkcję.

Nowy system ciepłowniczy

Grupa GPEC

Jeśli chcesz wymienić swoją instalację grzewczą na znacznie bardziej efektywną, powinieneś rozważyć dołączenie do projektu, który organizuje grupa GPEC. Według planu inwestycji, na terenie Gdańska powstanie nawet do 10 kilometrów sieci ciepłowniczej. Osoby, które chciałyby dołączyć do inwestycji mają szanse na dotacje od władz miasta.