CFI - oprogramowanie magazynowe, dzięki któremu zminimalizujesz straty

rozliczenie produkcji

Jeśli macie Państwo problem z prawidłowym określeniem ilości towaru niezbędnego do wypuszczenia na rynek bądź przechowywania w Waszych zasobach, mamy coś dla Was! Programy magazynowe Vendo, które oferujemy w ofercie CFI, umożliwia Wam zminimalizowanie źle wykorzystanych produktów, a w efekcie uniknięcie strat.

http://masa.com.pl/

Naprawa wag

Przedsiębiorstwo MASA Zenon Kolankowski oferuje szeroką gamę wag różnego rodzaju w tym między innymi wag zbiornikowych czy platformowych. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również naprawą wag, serwisem i ich legalizacją. Serdecznie polecamy Państwu naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej szczegółów oferty.

pompy próżniowe

Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane kupnem pomp próżniowych. Firma Mercator już od wielu lat zaopatruje przedsiębiorców różnych branż w swoje wysoko jakościowe produkty. Współpraca z renomowanymi producentami sprawiła, że zaufało nam już wiele osób. Dołącz do ich grona, a my dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz.

Nawigacja samochodowa dla firm

namierzanie gps

Proponujemy doskonałe rozwiązania dla przedsiębiorstw, zajmujących się świadczeniem usług transportu towarów albo przewozu osób. Poltrack sp. z o. o. to nowoczesne systemy telematyczne, które pozwalają na skuteczne namierzanie GPS pojazdów w czasie rzeczywistym. Dzięki naszym produktom będziecie Państwo mogli zdobyć informację o tym, gdzie aktualnie znajduje się pojazd z Waszej floty, z jaką prędkością jedzie i w którym kierunki. Proponujemy też rozwiązania do kontroli zużycia paliwa czy systemy bezpieczeństwa.

Taborety z palnikiem

lada chłodnicza

Jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego dla swojej restauracji, kawiarni, cukierni, baru czy innego lokalu serwującego posiłki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy P.H.U. GASTRO CENTRUM. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby znanych i cenionych marek, charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz funkcjonalnością. Polecamy między innymi taborety gazowe, które stanowią niezbędny element wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni. Posiadamy również modele elektryczne, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Elementy zamienne

Części samochodowe Białystok

Witaj w sklepie BS części samochodowe Białystok. Oferujemy najwyższej jakości rozruszniki, akumulatory, alternatory i wiele innych elementów zamiennych do pojazdów różnych marek. Polecamy tak sprawdzone produkty jak Bosch, Hitachi, Unipoint, Centra i wiele innych. Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości produktów. Ponadto zajmujemy się regeneracją alternatorów i rozruszników. Naprawa polega na dokładnym oczyszczeniu urządzenia i wymianie na nowe zużytych elementów podzespołów.

Mastervent - duży wybór wentylatorów

Wentylatory przemysłowe

Wśród dostępnych na naszej stronie internetowej rozwiązań znajdą Państwo instalacje niezbędne w zakładach produkcyjnych. Proponowane przez Mastervent wentylatory przemysłowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nieustanne odciąganie ciepłego, zanieczyszczonego pyłami powietrza. Systemy te wyróżniają się wydajnością oraz efektywnością działania. Polecamy zarówno modele ścienne, kanałowe, dachowe, a także akcesoria - żaluzje, kratki, kolana, redukcje, zawory przeciążeniowe, tłumiki oraz filtry.

Taśmociągi dla przemysłu

Taśmociąg

W ofercie przedsiębiorstwa Optimal System sp. z o.o. znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń ułatwiających transport wewnątrzzakładowy oraz wykonywanie załadunków i rozładunków różnego rodzaju towarów. Polecamy między innymi niezawodne taśmociągi, które doskonale nadają się do transportowania takich ładunków, jak kartony, worki, baloty, skrzynki czy pojemniki. Sprawdzą się one w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w maszynowym, spożywczym, chemicznym, piwowarskim czy też meblarskim.

Energia odnawialna

Kolektory słoneczne Gdynia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, dzięki której zarówno twoje gospodarstwo domowe, jak i przedsiębiorstwa w całej Polsce mogą stać się bardziej przyjazne dla środowiska. Dzięki Biomar możecie zakupić nowoczesne, wydajne kolektory słoneczne, które posłużą wam przez naprawdę długi czas. Firma działa na terenie kilku pomorskich miast, między innymi w Gdańsku czy Gdyni. Dodatkowo, dzięki nim możecie zakupić również zaawansowane technologicznie pompy ciepła, ogniwa pv czy kotły wielopaliwowe.

Ewidencja sieci telekomunikacyjnej

Paszportyzacja

Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy w celu dokonania ewidencji sieci teleinformatycznej, dobrze trafiłeś. Przeprowadzana paszportyzacja polega na zdobyciu realnych danych o danej sieci (dane techniczne, parametry i inne). System ten korzystnie wpływa na dalszy rozwój infrastrukturalny firmy.

Przyjazne środowisku lampy

Oświetlenie uliczne led

Nasza firma oferuje popularne na rynku oświetlenie uliczne LED, którego zaletą są energooszczędne żarówki, dbające o nasz portfel i środowisko. Jako oświetlenie uliczne LED proponujemy żarówkę dającą biały kolor, z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin! Dodatkowo korpus lampy jest odporny na warunki atmosferyczne, a klosz lampy wykonany jest z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma instalacyjno-budowlana

Instalacje centralnego ogrzewania

Wykorzystując w możliwie największym stopniu rozwiązania ekologiczne, nasza firma przeprowadza instalacje centralnego ogrzewania. Dla domowników ten sposób ocieplania budynku jest korzystniejszy z finansowego punktu widzenia oraz bardziej wygodny w użytkowaniu. Tego rodzaju mechanizmy zakładamy i naprawiamy zarówno u klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Uchwyty z magnesem

Chwytaki magnetyczne

Przenoszenie blach, prętów, rur i innych elementów zazwyczaj bywa uciążliwe bez odpowiedniego sprzętu. Nasze chwytaki magnetyczne to rozwiązanie dla firm, które na co dzień pracują z różnorodnymi blachami, wymagającymi zastosowania uchwytu ułatwiającego ich transport w inne miejsce. Nasze wyroby stosowane są do podnoszenia detali o różnorodnej temperaturze.

Okablowanie strukturalne

instalacja niskoprądowa

Firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem, naprawianiem oraz modernizowaniem systemów teleinformatycznych. W ofercie znajduje się między innymi instalacja niskoprądowa, w skład której wchodzi okablowanie strukturalne, sieci elektryczne, systemy rozgłoszeniowe oraz monitoringu przemysłowego i wiele więcej.