http://masa.com.pl/

Naprawa wag

Przedsiębiorstwo MASA Zenon Kolankowski oferuje szeroką gamę wag różnego rodzaju w tym między innymi wag zbiornikowych czy platformowych. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również naprawą wag, serwisem i ich legalizacją. Serdecznie polecamy Państwu naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej szczegółów oferty.

Taborety z palnikiem

lada chłodnicza

Jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego dla swojej restauracji, kawiarni, cukierni, baru czy innego lokalu serwującego posiłki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy P.H.U. GASTRO CENTRUM. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby znanych i cenionych marek, charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz funkcjonalnością. Polecamy między innymi taborety gazowe, które stanowią niezbędny element wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni. Posiadamy również modele elektryczne, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Elementy zamienne

Części samochodowe Białystok

Witaj w sklepie BS części samochodowe Białystok. Oferujemy najwyższej jakości rozruszniki, akumulatory, alternatory i wiele innych elementów zamiennych do pojazdów różnych marek. Polecamy tak sprawdzone produkty jak Bosch, Hitachi, Unipoint, Centra i wiele innych. Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości produktów. Ponadto zajmujemy się regeneracją alternatorów i rozruszników. Naprawa polega na dokładnym oczyszczeniu urządzenia i wymianie na nowe zużytych elementów podzespołów.

Mastervent - duży wybór wentylatorów

Wentylatory przemysłowe

Wśród dostępnych na naszej stronie internetowej rozwiązań znajdą Państwo instalacje niezbędne w zakładach produkcyjnych. Proponowane przez Mastervent wentylatory przemysłowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nieustanne odciąganie ciepłego, zanieczyszczonego pyłami powietrza. Systemy te wyróżniają się wydajnością oraz efektywnością działania. Polecamy zarówno modele ścienne, kanałowe, dachowe, a także akcesoria - żaluzje, kratki, kolana, redukcje, zawory przeciążeniowe, tłumiki oraz filtry.

Taśmociągi dla przemysłu

Taśmociąg

W ofercie przedsiębiorstwa Optimal System sp. z o.o. znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń ułatwiających transport wewnątrzzakładowy oraz wykonywanie załadunków i rozładunków różnego rodzaju towarów. Polecamy między innymi niezawodne taśmociągi, które doskonale nadają się do transportowania takich ładunków, jak kartony, worki, baloty, skrzynki czy pojemniki. Sprawdzą się one w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w maszynowym, spożywczym, chemicznym, piwowarskim czy też meblarskim.

Przyjazne środowisku lampy

Oświetlenie uliczne led

Nasza firma oferuje popularne na rynku oświetlenie uliczne LED, którego zaletą są energooszczędne żarówki, dbające o nasz portfel i środowisko. Jako oświetlenie uliczne LED proponujemy żarówkę dającą biały kolor, z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin! Dodatkowo korpus lampy jest odporny na warunki atmosferyczne, a klosz lampy wykonany jest z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma instalacyjno-budowlana

Instalacje centralnego ogrzewania

Wykorzystując w możliwie największym stopniu rozwiązania ekologiczne, nasza firma przeprowadza instalacje centralnego ogrzewania. Dla domowników ten sposób ocieplania budynku jest korzystniejszy z finansowego punktu widzenia oraz bardziej wygodny w użytkowaniu. Tego rodzaju mechanizmy zakładamy i naprawiamy zarówno u klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Uchwyty z magnesem

Chwytaki magnetyczne

Przenoszenie blach, prętów, rur i innych elementów zazwyczaj bywa uciążliwe bez odpowiedniego sprzętu. Nasze chwytaki magnetyczne to rozwiązanie dla firm, które na co dzień pracują z różnorodnymi blachami, wymagającymi zastosowania uchwytu ułatwiającego ich transport w inne miejsce. Nasze wyroby stosowane są do podnoszenia detali o różnorodnej temperaturze.

Okablowanie strukturalne

instalacja niskoprądowa

Firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem, naprawianiem oraz modernizowaniem systemów teleinformatycznych. W ofercie znajduje się między innymi instalacja niskoprądowa, w skład której wchodzi okablowanie strukturalne, sieci elektryczne, systemy rozgłoszeniowe oraz monitoringu przemysłowego i wiele więcej.

Bezpłatne kursy o gospodarowaniu energią

Szkolenia dofinansowane

Naszą misją jest zwiększać świadomość przedsiębiorców i pracowników na temat gospodarowania energią. W tym celu prowadzimy różnorodne szkolenia dofinansowane w 100% dzięki projektom unijnym. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach na oprogramowanie BIM, 3DS MAX, Adobe After Effects czy ARCHICAD. Spotkania odbywają się w trybie weekendowym lub tygodniowym, w terminach i lokalizacji dopasowanych do klientów.

Przekształcanie stalowych elementów

Obróbka plastyczna

Jeśli otrzymałeś część, która nie pasuje, albo potrzebny jest Ci element metalowy o konkretnym kształcie, zgłoś się do nas. Mamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji części, a dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn obróbka plastyczna nie stanowi dla nas problemu. Zajmujemy się różnymi materiałami, przede wszystkim stalą.

Mocowania

Bloki magnetyczne

Jesteśmy doświadczoną firmą, wspierającą przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją konstrukcji stalowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty, takie jak m.in. uchwyty tokarskie, bloki magnetyczne, stoły sinusowe oraz wszelkie systemy podnoszenia. Proponujemy także wysokiej jakości myjnie komorowe.

Kserokopiarki nowe i używane

Sprzedaż kserokopiarek Warszawa

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalną sprzedaż kserokopiarek na terenie Warszawy. Dzięki nam możecie w tani i kompleksowy sposób wyposażyć swoje biuro w niezawodne i najbardziej wydajne sprzęty. Jeśli chcecie dodatkowo ciąć koszty związane z zaopatrzeniem Waszej firmy polecamy oferowaną przez nas ich dzierżawę.

Odlewnia metali

Kuźnia Glinik

Jednym z największych przedsiębiorstw przemysłu ciężkiego w Polsce, niewątpliwie jest Kuźnia Glinik. Otóż, to właśnie ta spółka ukształtowała swój obecny charakter na przestrzeni wielu ostatnich dekad. Katalog produktów możliwych do wykonania za naszym pośrednictwem obejmuje elementy takie jak odkuwki wykonane ze stali węglowych, stopowych, metali kolorowych. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż modele te możliwe są przez na do dostarczenia w stanie zarówno surowym, jak i obrobionym cieplnie i mechanicznie.

Montaż systemów przewietrzania pomieszczeń na Mazowszu

Instalacja wentylacji Warszawa

Realizujemy zlecenia z zakresu projektowania oraz tworzenia systemów przewietrzania pomieszczeń. Wykonywana przez naszą firmę instalacja wentylacji na terenie Warszawy jest dedykowana przedsiębiorcom, wspólnotom mieszkaniowym, a także klientom indywidualnym. W pakiet naszych usług wchodzi również tworzenie kosztorysów oraz pomoc serwisowa.

Obróbka żeliwa i stali

wiertła baildon sklep

Wysokiej jakości narzędzia są bardzo pomocne podczas remontu, dlatego nasz sklep oferuje wiertła Baildon, które produkowane są z najlepszych materiałów, dlatego świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. Swoje zastosowanie znajdą przy obróbce stali, żeliwa, metali kolorowych, a także drewna i bursztynu.