http://masa.com.pl/

Naprawa wag

Przedsiębiorstwo MASA Zenon Kolankowski oferuje szeroką gamę wag różnego rodzaju w tym między innymi wag zbiornikowych czy platformowych. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również naprawą wag, serwisem i ich legalizacją. Serdecznie polecamy Państwu naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej szczegółów oferty.

Elementy zamienne

Części samochodowe Białystok

Witaj w sklepie BS części samochodowe Białystok. Oferujemy najwyższej jakości rozruszniki, akumulatory, alternatory i wiele innych elementów zamiennych do pojazdów różnych marek. Polecamy tak sprawdzone produkty jak Bosch, Hitachi, Unipoint, Centra i wiele innych. Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości produktów. Ponadto zajmujemy się regeneracją alternatorów i rozruszników. Naprawa polega na dokładnym oczyszczeniu urządzenia i wymianie na nowe zużytych elementów podzespołów.

Przyjazne środowisku lampy

Oświetlenie uliczne led

Nasza firma oferuje popularne na rynku oświetlenie uliczne LED, którego zaletą są energooszczędne żarówki, dbające o nasz portfel i środowisko. Jako oświetlenie uliczne LED proponujemy żarówkę dającą biały kolor, z przeciętną trwałością aż do 75000 godzin! Dodatkowo korpus lampy jest odporny na warunki atmosferyczne, a klosz lampy wykonany jest z pancernego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Okablowanie strukturalne

instalacja niskoprądowa

Firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem, naprawianiem oraz modernizowaniem systemów teleinformatycznych. W ofercie znajduje się między innymi instalacja niskoprądowa, w skład której wchodzi okablowanie strukturalne, sieci elektryczne, systemy rozgłoszeniowe oraz monitoringu przemysłowego i wiele więcej.

Bezpłatne kursy o gospodarowaniu energią

Szkolenia dofinansowane

Naszą misją jest zwiększać świadomość przedsiębiorców i pracowników na temat gospodarowania energią. W tym celu prowadzimy różnorodne szkolenia dofinansowane w 100% dzięki projektom unijnym. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach na oprogramowanie BIM, 3DS MAX, Adobe After Effects czy ARCHICAD. Spotkania odbywają się w trybie weekendowym lub tygodniowym, w terminach i lokalizacji dopasowanych do klientów.

Przekształcanie stalowych elementów

Obróbka plastyczna

Jeśli otrzymałeś część, która nie pasuje, albo potrzebny jest Ci element metalowy o konkretnym kształcie, zgłoś się do nas. Mamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji części, a dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn obróbka plastyczna nie stanowi dla nas problemu. Zajmujemy się różnymi materiałami, przede wszystkim stalą.

Montaż systemów przewietrzania pomieszczeń na Mazowszu

Instalacja wentylacji Warszawa

Realizujemy zlecenia z zakresu projektowania oraz tworzenia systemów przewietrzania pomieszczeń. Wykonywana przez naszą firmę instalacja wentylacji na terenie Warszawy jest dedykowana przedsiębiorcom, wspólnotom mieszkaniowym, a także klientom indywidualnym. W pakiet naszych usług wchodzi również tworzenie kosztorysów oraz pomoc serwisowa.

Uszczelnienia bramowe

Fartuch uszczelniający

W naszej ofercie znajdziesz między innymi niezawodne fartuchy uszczelniające do bram, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Pozwalają one na zapewnienie właściwych warunków pomiędzy pojazdem a stanowiskiem przeładunkowym, chroniąc towary przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Polecamy wyroby w praktycznym kolorze w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie pytań, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Idealny gadżet dla zapominalskich

Lokalizator Bluetooth

Dzięki naszemu lokalizatorowi bluetooth szybko odnajdziesz zgubiony portfel, klucze czy pieniądze. Co ważne, urządzenie to powiązane jest z dedykowaną aplikacją na smartfony, dzięki czemu praktycznie jednym kliknięciem możesz sparować go ze swoim telefonem. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne ze względu na fakt, iż kiedy zaczniesz oddalać się od zakupionego urządzenia Piri, włączy się alarm a Ty szybko zorientujesz się o zgubie.

Outsourcing usług IT

Opieka informatyczna dla firm Warszawa

Jeśli szukasz kogoś kto zajmie się usługami IT w Twoim przedsiębiorstwie, to najlepszym rozwiązaniem będzie outsourcing. Opieka informatyczna dla firm zlecona profesjonalistom daje szereg korzyści, zapewnia bezpieczeństwo, a przede wszystkim się opłaca. Co więcej osoby decydujące się na skorzystanie z naszych usług otrzymają pierwszy miesiąc usług gratis!

Naprawa i regeneracja części

Serwis automatyki przemysłowej

Dostarczamy komponenty do maszyn oraz urządzeń elektronicznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Proponujemy produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych firm. Na miejscu działa również serwis automatyki przemysłowej, w którym zajmujemy się naprawianiem oraz regenerowanie części. Oferujemy także wsparcie techniczne.

S&T

Rozwiązania Business Intelligence

Rozwiązania business intelligence przynoszą każdemu przedsiębiorstwu szereg korzyści. Zarządzanie przez controlling gwarantuje optymalizację procesów wewnątrz przedsiębiorstwa oraz pozwala łatwo wyeliminować przeszkody na drodze sprawnego funkcjonowania. S&T zaprasza na swoją witrynę, gdzie zapoznają się Państwo ze wszystkimi możliwościami.

Obsługa informatyczna firm

Proponujemy Państwu wsparcie ze strony naszych doświadczonych specjalistów, którzy wykonują dla Państwa profesjonalną opiekę informatyczną nad sprzętem, z którego na co dzień korzystają Wasi pracownicy. Przygotowane przez nas rozwiązania to kompleksowa obsługa informatyczna firm, dzięki której możliwe jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wykonywanych przez Was prac, ochrony istotnych danych, informacji. W naszej ofercie dostępne są także usługi, polegające na administracji serwerów, stałego zapewniania ich prawidłowego działania.

Panele fotowoltaiczne

W ramach naszego asortymentu dostępne są ekologiczne rozwiązania, jakie pozwalają na uzyskiwanie zrównoważonego działania dla naszych domów czy innego typu budynków. Oferowane są przez nas między innymi najlepszej jakości panele fotowoltaiczne. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie potrzebnej Wam energii z naturalnych, alternatywnych źródeł. Przygotowane przez nas systemy wykorzystują zasoby znajdujące się w naszym otoczeniu, co pozwala na zmniejszenie kosztów utrzymywania danych obiektów.

Obróbka wiórowa - CNC

toczenie cnc

Toczenie CNC jest od wielu lata naszą domeną. Dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wszystko po to, aby dostarczać Państwu niezawodne produkty. Wykorzystujemy w naszej pracy nowoczesne maszyny, które gwarantują wytrzymałość i dokładne wykonanie, a dla osób je obsługujących pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy.