Kreatywne spotkania dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

robotyka dla dzieci

Zabawa połączona z nauką? Dzięki Bricks 4 Kidz to możliwe. Prowadzimy takie zajęcia, jak automatyka i robotyka dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez maluchy klocków LEGO rozwijamy ich wyobraźnię oraz umiejętności, które mogą przydać im się w dalszej edukacji. Organizujemy warsztaty dla szkół podstawowych w Poznaniu oraz okolicach.

laktator elektryczny

Witamy w sklepie z akcesoriami dla niemowląt Sisi Baby Care. Polecamy Państwu wiele nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń, które znacznie ułatwiają opiekę nad niemowlęciem. Laktator elektryczny to absolutny hit dla młodych mam. Dzięki niemu szybko i skutecznie odciągniesz pokarm i zgromadzisz go na zapas, na przykład wtedy, gdy musisz zostawić malucha pod opieką.

Obozy sportowe dla dzieci

Organizujemy i prowadzimy najlepsze letnie obozy sportowe dla dzieci, podczas których nie tylko uczymy gry w piłkę nożną oraz umożliwiamy rozwój najmłodszym, ale również dbamy o ich rozrywkę oraz odpowiednie wyżywienie. Zapewniamy najlepszą opiekę nad dziećmi oraz młodzieżą, a także profesjonalne podejście trenerów, którzy postarają się odkryć w Państwa dziecku skrywany potencjał. To doskonała propozycja zarówno do rozwoju, jak również przyjemnego spędzenia wakacji przez maluchy - oferty w niskich cenach.