Kreatywne spotkania dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

robotyka dla dzieci

Zabawa połączona z nauką? Dzięki Bricks 4 Kidz to możliwe. Prowadzimy takie zajęcia, jak automatyka i robotyka dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez maluchy klocków LEGO rozwijamy ich wyobraźnię oraz umiejętności, które mogą przydać im się w dalszej edukacji. Organizujemy warsztaty dla szkół podstawowych w Poznaniu oraz okolicach.

Obozy sportowe dla dzieci

Organizujemy i prowadzimy najlepsze letnie obozy sportowe dla dzieci, podczas których nie tylko uczymy gry w piłkę nożną oraz umożliwiamy rozwój najmłodszym, ale również dbamy o ich rozrywkę oraz odpowiednie wyżywienie. Zapewniamy najlepszą opiekę nad dziećmi oraz młodzieżą, a także profesjonalne podejście trenerów, którzy postarają się odkryć w Państwa dziecku skrywany potencjał. To doskonała propozycja zarówno do rozwoju, jak również przyjemnego spędzenia wakacji przez maluchy - oferty w niskich cenach.

Pościel dla dzieci

Sprzedajemy pościel dla dzieci, która umożliwi maluchom udanie się do bajkowej krainy snów. Wszystkie oferowane przez nas produkty - poszewki, jak również koce i wykonane są z przyjaznych skórze materiałów, które zapewnią dobre samopoczucie podczas snu. Nasze produkty są doskonałym i praktycznym pomysłem na to, aby sprawić radość swojemu ukochanemu maleństwu.

Najlepsze buty dla dzieci!

Emel sklep

Profilowane pod kątem komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniają poprawną sylwetkę kręgosłupa i stabilizację stopy. Są atrakcyjne wizualnie i cenowo. Mają ciekawy design oraz rozwiązania łatwe do wiązania lub zapinania. Buty dziecięce Emel cieszą się dużą popularnością i polecane są przez rodziców maluchów.

dekoracje baby shower

Wersja z helem ma wielu zwolenników, ale fanów nie brakuje także wersji z brokatem czy konfetti. Dekoracje balonowe to niezbędny element hucznej urodzinowej imprezy, weselnego przyjęcia, szalonego baby shower oraz innych uroczystości, które wymagają wyjątkowej oprawy. Posiadamy modele okolicznościowe w formie klasycznych kompozycji, dużych liter oraz cyferek.