Kreatywne spotkania dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

robotyka dla dzieci

Zabawa połączona z nauką? Dzięki Bricks 4 Kidz to możliwe. Prowadzimy takie zajęcia, jak automatyka i robotyka dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez maluchy klocków LEGO rozwijamy ich wyobraźnię oraz umiejętności, które mogą przydać im się w dalszej edukacji. Organizujemy warsztaty dla szkół podstawowych w Poznaniu oraz okolicach.

Żłobek MegaMocniKoga dla Twojego dziecka

Edu żłobek Gdańsk

Zajmujemy się świadczeniem usług opiekuńczych i oświatowych, w ramach których jesteśmy w stanie przyjąć pod swoje skrzydła każde dziecko. Nasz edu żłobek MegaMocniKoga w Gdańsku tworzy wykwalifikowana kadra, która będzie w stenie zapewnić Waszym pociechom nie tylko znakomite warunki rozwojowe, ale także atmosferę sprzyjającą rozbudzaniu ciekawości świata i zdobywaniu nowych kompetencji. Zajęcia odbywają się w obiekcie, który został doskonale przystosowany do wszystkich specyficznych potrzeb maluszków.

Akcesoria dla rodziców

kiokids

Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie naszego sklepu znalazły się nie tylko zabawki dla maluchów, ale również akcesoria ułatwiające opiekę nad dzieckiem. Oferujemy produkty marki Kiokids - np. smoczki, pieluszki muślinowe, daszki kąpielowe czy termosy. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas artykuły, pomogą Państwu w wychowywaniu swoich pociech.