https://www.venarti.pl

Zaproszenia na ślub

Czasem z pozoru mało ważne rzeczy okazują się tymi najważniejszymi. Tak często zdarza się, kiedy chodzi o zaproszenia na ślub. Wszyscy zajmujący się organizacją wesela i ślubu skupiają się na wystroju sali i dekoracjach, ale pierwszym elementem, który zobaczą goście są właśnie zaproszenia na ślub. Te niewartościowe z pozoru kartki już na pierwszy rzut oka mówią o czymś szczególnym. Wszystkich z Państwa zainteresowanych doskonałymi zaproszeniami na ślub, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dostawy ciepła

Ciepło systemowe

Zapewnienie odpowiedniej temperatury w domu to konieczność. Nasze zakłady produkują ciepło systemowe i dostarczają je do gospodarstw domowych. Przykładamy dużą wagę do rozwiązań ekologicznych - ważne jest, by pozyskiwać energię z odpowiedzialnych źródeł. Nam udało zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 20 proc.

Utrzymanie ciała zmarłego w dobrym stanie

Balsamacja zwłok

W ramach działalności naszej firmy, zajmujemy się zapewnieniem zmarłej osobie odpowiedniego wyglądu podczas jej pogrzebu. W tym celu proponujemy usługę balsamacji zwłok, czyli szeregu działań chirugiczno-chemicznych, które mają za zadanie utrzymać tkanki zmarłej osoby w dobrej prezencji, tak aby dobrze wyglądała w trumnie.