Lekarz pierwszego kontaktu

Stomatolog dziecięcy Poznań

Wybierając prywatne ubezpieczenie zdrowotne zyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza świadczeń medycznych, obejmującego między innymi okresowe badania lekarskie, nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów, czy też możliwość skorzystania ze wszystkich placówek medycznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Dodatkowo, możesz wybierać spośród atrakcyjnych pakietów indywidualnych lub grupowych, których zakres będzie zgodny z Twoimi realnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wybierz prywatną opiekę medyczną i zapewnij komfort i bezpieczeństwo sobie oraz swoim najbliższym.

Leczenie od alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Prowadzimy profesjonalny ośrodek terapii Attente w Świątnikach Górnych, w którym zatrudniamy doświadczonych terapeutów i przyjazny, życzliwy personel. Nasz obiekt położony jest w niedalekiej odległości od Krakowa, w miejscowości Pomiechówek, z dala od gwarnego życia i licznych pokus. Malownicze krajobrazy i spokojna atmosfera tego miejsca sprzyjają terapii. Pomagamy w walce z alkoholizmem i uzależnieniem od hazardu. Jeśli czujesz, że przestajesz panować nad własnym życiem, a górę nad nim bierze nałóg, zapraszamy do nas.

Lekarz-specjalista Neocard

Kardiolog dziecięcy Szczecin

Każdy, kto przestrzega zasady, że zdrowie jest najważniejsze, powinien pamiętać o profilaktyce. Poddanie się takim badaniom jak USG, EKG i ECHO pomoże szybko wyłapać schorzenie. Przeprowadzi je kardiolog prywatnie w Neocard w Szczecinie, który swoje diagnozy opiera zawsze na wyników testów. Cennik na stronie.

Obuwie zdrowotne

Buty medyczne

Zapewnij sobie wygodę oraz dobre samopoczucie na co dzień, dzięki wygodnemu obuwiu z sklepu drewniaki.com.pl. Doskonale sprawdzi się ono nawet przy wykonywaniu pracy wymagającej chodzenia lub długiego przebywania w pozycji stojącej. W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne buty medyczne od znanych i cenionych firm. To modele o starannie przeprowadzanej linii szwu, która w sposób trwały i stabilny łączy solidną podeszwę z cholewką zapewniając komfort noszenia nawet przez długi czas.

gabinet podologiczny Wrocław

Witamy Centrum Podologiczno-Medycznym Podoland we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych zabiegów związanych z pielęgnacją stóp. Zabiegi z użyciem kostki Arkady i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług podologa czyli specjalisty od pielęgnacji i leczenia stóp. Mamy sposób na wrastające paznokcie.

Wykorzystanie pola magnetycznego w leczeniu chorób

metoda volla Katowice

Wykorzystujemy w celach leczniczych takie techniki jak np. biorezonans, czyli urządzenie emitujące impulsowe pole magnetyczne. W zakres usług naszego centrum w Katowicach wchodzi również metoda Volla. To diagnostyczne badanie, zwane również elektroakupunkturą, przeprowadzane jest w punktach akupunkturowych na ciele pacjenta.

Krioterapia

Kriokomora to pomieszczenie, które dzięki obniżeniu temperatury wpływa pozytywnie na urodę oraz pomaga leczyć urazy mięśni i stawów taki zabieg nazywamy krioterapią. Nasza firma to jeden z największych dostawców kriokomór w kraju. Wysoki standard naszych produktów zaowocował dużym zaufaniem do naszej firmy oraz ogromnym zainteresowaniem na nasz sprzęt do rehabilitacji i spa. Krioterapia jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zabiegów, które oferują urządzenia kosmetyczne, które oferujemy. Gwarantujemy niską cenę i duży wybór urządzeń. Sprzęt do salonów kosmetycznych kupiony w naszej firmie to trafiona inwestycja.

Zamiast jajka i czekolady

tahini do chleba

Pasta sezamowa zawiera więcej białka niż jajko, jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz lecytyny. Jeśli wciąż nie jesteś przekonany to dorzucimy do tego wysoką zawartość potasu, żelaza, magnezu i wapnia. Użyj tahini do chleba, a już nigdy nie wrócisz do Nutelli. Wpleć ją w pożywną przekąskę z hummusem, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny.

Pomoc psychologiczna dla małżeństw

terapia małżeńska Białystok

Chociaż konflikty są normą podczas wspólnego pożycia, niektóre z nich mogą bardziej zepsuć relacje pomiędzy partnerami. Prowadzona przez naszych psychiatrów terapia małżeńska, pomaga we wzajemnym zrozumieniu się partnerów oraz wypracowaniu nowych metod rodzenia sobie podczas kłótni. Naszą pomoc świadczymy w klinice w Białymstoku.

kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zapraszamy na stronę firmy Unlapin. Czekają tu na Ciebie kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, wśród których bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą korzystać z produktów poprawiających ich zdrowie oraz samopoczucie. Wejdź na https://unlapin.pl/kategorie i sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że zakupy u nas dostarczą Ci wielu powodów do zadowolenia i pozwolą zadbać o swoje ciało we właściwy sposób. Zapraszamy do zakupów.