Leczenie od alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Prowadzimy profesjonalny ośrodek terapii Attente w Świątnikach Górnych, w którym zatrudniamy doświadczonych terapeutów i przyjazny, życzliwy personel. Nasz obiekt położony jest w niedalekiej odległości od Krakowa, w miejscowości Pomiechówek, z dala od gwarnego życia i licznych pokus. Malownicze krajobrazy i spokojna atmosfera tego miejsca sprzyjają terapii. Pomagamy w walce z alkoholizmem i uzależnieniem od hazardu. Jeśli czujesz, że przestajesz panować nad własnym życiem, a górę nad nim bierze nałóg, zapraszamy do nas.

Lekarz-specjalista Neocard

Kardiolog dziecięcy Szczecin

Każdy, kto przestrzega zasady, że zdrowie jest najważniejsze, powinien pamiętać o profilaktyce. Poddanie się takim badaniom jak USG, EKG i ECHO pomoże szybko wyłapać schorzenie. Przeprowadzi je kardiolog prywatnie w Neocard w Szczecinie, który swoje diagnozy opiera zawsze na wyników testów. Cennik na stronie.

gabinet podologiczny Wrocław

Witamy Centrum Podologiczno-Medycznym Podoland we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych zabiegów związanych z pielęgnacją stóp. Zabiegi z użyciem kostki Arkady i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług podologa czyli specjalisty od pielęgnacji i leczenia stóp. Mamy sposób na wrastające paznokcie.

Zamiast jajka i czekolady

tahini do chleba

Pasta sezamowa zawiera więcej białka niż jajko, jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz lecytyny. Jeśli wciąż nie jesteś przekonany to dorzucimy do tego wysoką zawartość potasu, żelaza, magnezu i wapnia. Użyj tahini do chleba, a już nigdy nie wrócisz do Nutelli. Wpleć ją w pożywną przekąskę z hummusem, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny.

Pomoc psychologiczna dla małżeństw

terapia małżeńska Białystok

Chociaż konflikty są normą podczas wspólnego pożycia, niektóre z nich mogą bardziej zepsuć relacje pomiędzy partnerami. Prowadzona przez naszych psychiatrów terapia małżeńska, pomaga we wzajemnym zrozumieniu się partnerów oraz wypracowaniu nowych metod rodzenia sobie podczas kłótni. Naszą pomoc świadczymy w klinice w Białymstoku.

Zapobieganie chorobom

Profilaktyka w leczeniu chorób nowotworowych

Gabinet świadczy wsparcie w szybkim wykryciu i pomocy dla osób zmagającym się z rakiem. Bardzo ważna jest profilaktyka w leczeniu chorób nowotworowych, dlatego też centrum proponuje pomoc poprzez zabiegi oczyszczające organizm, tzw. detoks, oraz wprowadzanie witamin dożylnie do organizmu pacjenta poprzez kroplówki.

Prywatne centrum medyczne

Centrum medyczne

W naszej placówce pacjenci mogą liczyć na pomoc w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii, diabetologii, urologii, dermatologii, gastroenterologii czy też reumatologii. Centrum medyczne w Łodzi zapewnia nie tylko konsultacje lekarskie, ale też diagnostykę. Jesteśmy placówką prywatną i nie wymagamy skierowań do lekarzy specjalistów.

Wypełnienia z silikonu

Kulka silikonowa

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie państwo wiele materiałów do wypełnień. Jednym z produktów które oferujemy jest kulka silikonowa. Nada się ona świetnie jako wypełniacz do poduszek i innych przedmiotów. Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką trwałością, która wytrzyma długą eksploatację.

Wydłużenie i pogrubienie prącia

Powiększanie penisa

Wykorzystujemy różne techniki mające na celu powiększanie penisa. Stosujemy kwas hialuronowy, przeszczep tłuszczu oraz wydłużenie więzadła. W niektórych przypadkach łączymy ze sobą różne techniki. Wspomniane metody są mało inwazyjne i bezpieczne dla pacjenta. Wykonujemy je w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu zalecamy wstrzymanie się od stosunków seksualnych na okres 4 tygodni.

Doradztwo w zakresie suplementów

Suplementy diety

Nasza kancelaria oferuje usługi doradcze w zakresie farmacji oraz produktów żywieniowych specjalnego znaczenia. Omawiamy, jakie wymogi spełnić muszą suplementy diety przed wejściem na rynek polski oraz jakie pisma należy złożyć Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Doradzamy także w sprawach związanych z reklamowaniem poszczególnych wyrobów oraz opiniujemy przygotowane kampanie reklamowe i ulotki.