Lekarz-specjalista Neocard

holter ekg

Każdy, kto przestrzega zasady, że zdrowie jest najważniejsze, powinien pamiętać o profilaktyce. Poddanie się takim badaniom jak USG, EKG i ECHO pomoże szybko wyłapać schorzenie. Przeprowadzi je kardiolog prywatnie w Neocard w Szczecinie, który swoje diagnozy opiera zawsze na wyników testów. Cennik na stronie.

Pomoc psychologiczna dla małżeństw

terapia małżeńska Białystok

Chociaż konflikty są normą podczas wspólnego pożycia, niektóre z nich mogą bardziej zepsuć relacje pomiędzy partnerami. Prowadzona przez naszych psychiatrów terapia małżeńska, pomaga we wzajemnym zrozumieniu się partnerów oraz wypracowaniu nowych metod rodzenia sobie podczas kłótni. Naszą pomoc świadczymy w klinice w Białymstoku.

Wydłużenie i pogrubienie prącia

Powiększanie penisa

Wykorzystujemy różne techniki mające na celu powiększanie penisa. Stosujemy kwas hialuronowy, przeszczep tłuszczu oraz wydłużenie więzadła. W niektórych przypadkach łączymy ze sobą różne techniki. Wspomniane metody są mało inwazyjne i bezpieczne dla pacjenta. Wykonujemy je w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu zalecamy wstrzymanie się od stosunków seksualnych na okres 4 tygodni.

Doradztwo w zakresie suplementów

Suplementy diety rejestracja

Nasza kancelaria oferuje usługi doradcze w zakresie farmacji oraz produktów żywieniowych specjalnego znaczenia. Omawiamy, jakie wymogi spełnić muszą suplementy diety przed wejściem na rynek polski oraz jakie pisma należy złożyć Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Doradzamy także w sprawach związanych z reklamowaniem poszczególnych wyrobów oraz opiniujemy przygotowane kampanie reklamowe i ulotki.

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

W klinice okulistycznej Sensor Cliniq (okolice Warszawy) wykonujemy laserową korekcję oczu poprzez zmianę kształtu rogówki. To od jej spłaszczenia bądź wydłużenia zależy, czy promienie światła są prawidłowo skupiane na soczewce. Delikatna zmiana jej kształtu powoduje zupełne wyeliminowanie wady. Pacjent może raz na zawsze rozstać się z okularami lub szkłami kontaktowymi.

Zioła online

Zielarnia internetowa

Asortyment, jaki ma zielarnia internetowa, to przede wszystkim suplementy (np. witaminy), żywność i środki czystości (mydła i żele). Na stronie można zakupić także sprzęt, np. pulsometr lub płytkowe testy ciążowe. Ponadto w skład oferty wchodzą kosmetyki takie, jak szampony, farby do włosów, czy balsamy.

Akcesoria medyczne

lampy bakteriobójcze

Sprzedajemy specjalistyczny sprzęt przeznaczony do użytku na blokach operacyjnych, w gabinetach zabiegowych, salach przyjęć i innych placówkach medycznych. Posiadamy lampy bakteriobójcze przepływowe oraz bezpośredniego działania. Produkt ten służy zachowaniu poziomu czystości w pomieszczeniu. W ofercie znajdziecie również modele przejezdne.

Dla placówek zajmujących się zwierzętami

sprzęt weterynaryjny

Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest do placówek zajmujących się opieką medyczną nad zwierzętami. Oferujemy niezbędny w każdym gabinecie sprzęt weterynaryjny. Dostępne mamy m.in. stoły RTG, pompy infuzyjne, systemy DR (mobilne i stacjonarne) czy urządzenia do zabiegów stomatologicznych.

Ortodoncja

aparat blokowy

Współczesna stomatologia oferuje usługi związane z leczeniem implantologicznym, kanałowym, zachowawczym i endodoncję. Dopełnieniem wspomnianej oferty będzie zadbanie o zdrowy zgryz i wygląd zębów, decydując się na kurację ortodontyczną. Dzieciom zalecany jest aparat blokowy ruchomy, natomiast dorosłym model stały.