Lekarz pierwszego kontaktu

Stomatolog dziecięcy Poznań

Wybierając prywatne ubezpieczenie zdrowotne zyskujesz dostęp do szerokiego wachlarza świadczeń medycznych, obejmującego między innymi okresowe badania lekarskie, nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów, czy też możliwość skorzystania ze wszystkich placówek medycznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Dodatkowo, możesz wybierać spośród atrakcyjnych pakietów indywidualnych lub grupowych, których zakres będzie zgodny z Twoimi realnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wybierz prywatną opiekę medyczną i zapewnij komfort i bezpieczeństwo sobie oraz swoim najbliższym.

Sprzęty medyczne

Sklep medyczny

Oferta, którą kieruje do Państwa sklep medyczny EMS Medyk obejmuje wysokiej jakości akcesoria niezbędne w szpitalach, przychodniach, klinikach i innych tego typu miejscach. EMS Medyk posiada w asortymencie szeroki wybór akcesoriów higienicznych, jednorazowego użytku, jak również sprzętów i urządzeń.

Dieta Cambridge

skuteczne odchudzanie

Chcesz szybko stracić na wadze, a potem utrzymać swoją wagę? Zdecyduj się na skuteczne odchudzanie z dietą cambridge. Jest to opracowany przez specjalistów sposób żywienia, który pozwala szybko zrzucić nadprogramowe kilogramy i zredukować masę ciała do pożądanego progu. Dostarcza przy tym organizmowi witamin i białka.

Leczenie od alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Prowadzimy profesjonalny ośrodek terapii Attente w Świątnikach Górnych, w którym zatrudniamy doświadczonych terapeutów i przyjazny, życzliwy personel. Nasz obiekt położony jest w niedalekiej odległości od Krakowa, w miejscowości Pomiechówek, z dala od gwarnego życia i licznych pokus. Malownicze krajobrazy i spokojna atmosfera tego miejsca sprzyjają terapii. Pomagamy w walce z alkoholizmem i uzależnieniem od hazardu. Jeśli czujesz, że przestajesz panować nad własnym życiem, a górę nad nim bierze nałóg, zapraszamy do nas.

Wylecz żylaki

żylaki

W Szpitalu Lux Med leczymy żylaki metodą skleroterapii. Do zmienionych chorobowo naczyń podajemy substancję prowadzącą do zamknięcia światła rozciągniętych naczyń. Gdy krew przestaje tam docierać, naczyniak przestaje być widoczny. Krew ponownie zaczyna prawidłowo krążyć, a zastawki odpowiednio spełniać swoją funkcję.

Leczenie stomatologiczne

stomatolog gdańsk

W gabinecie Dental House stomatolog w Gdańsku oferuje pełen zakres opieki dentystycznej dla pacjentów dorosłych i dzieci. W ofercie m.in. leczenie zachowawcze, endodoncja, periodontologia, chirurgia, implanty, protetyka, wybielanie. Skuteczne dbanie o zęby opiera się w dużej mierze na profilaktyce, a więc systematycznych wizytach kontrolnych.

Lekarz-specjalista Neocard

Kardiolog dziecięcy Szczecin

Każdy, kto przestrzega zasady, że zdrowie jest najważniejsze, powinien pamiętać o profilaktyce. Poddanie się takim badaniom jak USG, EKG i ECHO pomoże szybko wyłapać schorzenie. Przeprowadzi je kardiolog prywatnie w Neocard w Szczecinie, który swoje diagnozy opiera zawsze na wyników testów. Cennik na stronie.

Obuwie zdrowotne

Buty medyczne

Zapewnij sobie wygodę oraz dobre samopoczucie na co dzień, dzięki wygodnemu obuwiu z sklepu drewniaki.com.pl. Doskonale sprawdzi się ono nawet przy wykonywaniu pracy wymagającej chodzenia lub długiego przebywania w pozycji stojącej. W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne buty medyczne od znanych i cenionych firm. To modele o starannie przeprowadzanej linii szwu, która w sposób trwały i stabilny łączy solidną podeszwę z cholewką zapewniając komfort noszenia nawet przez długi czas.

Suplementy diety dla mężczyzn

Suplementy diety dla mężczyzn i nie tylko. Zadbaj o swoje zdrowie i korzystaj z zestawu preparatów, które dostarczą organizmowi potrzebnych minerałów i witamin. produkty oferujemy w bardzo korzystnych cenach dostępne przez internet. Wybierz te suplementy diety, które odpowiedzą w pełni Twoim oczekiwaniom.

gabinet podologiczny Wrocław

Witamy Centrum Podologiczno-Medycznym Podoland we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych zabiegów związanych z pielęgnacją stóp. Zabiegi z użyciem kostki Arkady i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług podologa czyli specjalisty od pielęgnacji i leczenia stóp. Mamy sposób na wrastające paznokcie.

Wykorzystanie pola magnetycznego w leczeniu chorób

metoda volla Katowice

Wykorzystujemy w celach leczniczych takie techniki jak np. biorezonans, czyli urządzenie emitujące impulsowe pole magnetyczne. W zakres usług naszego centrum w Katowicach wchodzi również metoda Volla. To diagnostyczne badanie, zwane również elektroakupunkturą, przeprowadzane jest w punktach akupunkturowych na ciele pacjenta.

Terapie par w Warszawie

Związek dwojga ludzi jest czymś niebywale trudnym. Bowiem, dwie odrębne dotąd jednostki muszą poznać się na tyle, aby potrafić ze sobą funkcjonować na wielu obszarach życia. Jednakże, wielokrotnie dzieje się tak, iż traumatyczne przejścia, rutyna lub ingerencja osób trzecich doprowadzają do stanu, kiedy niezwykle trudno jest odnaleźć dawny rytm. Właśnie w takich sytuacjach, warto udać się na terapię par prowadzoną przez AlmaMedic w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz na wizytę.