Leczenie od alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Prowadzimy profesjonalny ośrodek terapii Attente w Świątnikach Górnych, w którym zatrudniamy doświadczonych terapeutów i przyjazny, życzliwy personel. Nasz obiekt położony jest w niedalekiej odległości od Krakowa, w miejscowości Pomiechówek, z dala od gwarnego życia i licznych pokus. Malownicze krajobrazy i spokojna atmosfera tego miejsca sprzyjają terapii. Pomagamy w walce z alkoholizmem i uzależnieniem od hazardu. Jeśli czujesz, że przestajesz panować nad własnym życiem, a górę nad nim bierze nałóg, zapraszamy do nas.

Lekarz-specjalista Neocard

holter ekg

Każdy, kto przestrzega zasady, że zdrowie jest najważniejsze, powinien pamiętać o profilaktyce. Poddanie się takim badaniom jak USG, EKG i ECHO pomoże szybko wyłapać schorzenie. Przeprowadzi je kardiolog prywatnie w Neocard w Szczecinie, który swoje diagnozy opiera zawsze na wyników testów. Cennik na stronie.

Pomoc psychologiczna dla małżeństw

terapia małżeńska Białystok

Chociaż konflikty są normą podczas wspólnego pożycia, niektóre z nich mogą bardziej zepsuć relacje pomiędzy partnerami. Prowadzona przez naszych psychiatrów terapia małżeńska, pomaga we wzajemnym zrozumieniu się partnerów oraz wypracowaniu nowych metod rodzenia sobie podczas kłótni. Naszą pomoc świadczymy w klinice w Białymstoku.

Wydłużenie i pogrubienie prącia

Powiększanie penisa

Wykorzystujemy różne techniki mające na celu powiększanie penisa. Stosujemy kwas hialuronowy, przeszczep tłuszczu oraz wydłużenie więzadła. W niektórych przypadkach łączymy ze sobą różne techniki. Wspomniane metody są mało inwazyjne i bezpieczne dla pacjenta. Wykonujemy je w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu zalecamy wstrzymanie się od stosunków seksualnych na okres 4 tygodni.

Doradztwo w zakresie suplementów

Suplementy diety rejestracja

Nasza kancelaria oferuje usługi doradcze w zakresie farmacji oraz produktów żywieniowych specjalnego znaczenia. Omawiamy, jakie wymogi spełnić muszą suplementy diety przed wejściem na rynek polski oraz jakie pisma należy złożyć Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Doradzamy także w sprawach związanych z reklamowaniem poszczególnych wyrobów oraz opiniujemy przygotowane kampanie reklamowe i ulotki.

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

W klinice okulistycznej Sensor Cliniq (okolice Warszawy) wykonujemy laserową korekcję oczu poprzez zmianę kształtu rogówki. To od jej spłaszczenia bądź wydłużenia zależy, czy promienie światła są prawidłowo skupiane na soczewce. Delikatna zmiana jej kształtu powoduje zupełne wyeliminowanie wady. Pacjent może raz na zawsze rozstać się z okularami lub szkłami kontaktowymi.

Wkładki specjalistyczne do butów

Wkładki ortopedyczne

Sklep Delf oferuje między innymi wysokiej jakości wkładki ortopedyczne w bardzo przystępnych cenach. Produkty te gwarantują właściwy rozkład nacisku stopy na podłoże, niwelując nadmierne obciążenie. Zapewniają one właściwe prowadzenie stopy na osi, eliminują poczucie bólu, amortyzują oraz stanowią doskonałą warstwę izolacyjną. Gwarantujemy, że poczujesz ogromną różnicę przy każdym kroku.

Sprzęt medyczny

Fotele medyczne

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, w którym znajdą Państwo profesjonalne fotele medyczne dla każdej specjalizacji. W naszym asortymencie dostępne są siedziska ginekologiczne, podologiczne, dodatkowe uchwyty, zagłówki oraz podłokietniki, a także urządzenia wielofunkcyjne, które zapewnią komfort zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi.

Zioła online

Zielarnia internetowa

Asortyment, jaki ma zielarnia internetowa, to przede wszystkim suplementy (np. witaminy), żywność i środki czystości (mydła i żele). Na stronie można zakupić także sprzęt, np. pulsometr lub płytkowe testy ciążowe. Ponadto w skład oferty wchodzą kosmetyki takie, jak szampony, farby do włosów, czy balsamy.

Akcesoria medyczne

lampy bakteriobójcze

Sprzedajemy specjalistyczny sprzęt przeznaczony do użytku na blokach operacyjnych, w gabinetach zabiegowych, salach przyjęć i innych placówkach medycznych. Posiadamy lampy bakteriobójcze przepływowe oraz bezpośredniego działania. Produkt ten służy zachowaniu poziomu czystości w pomieszczeniu. W ofercie znajdziecie również modele przejezdne.

wrastające paznokcie Łódź

Przedstawiamy ofertę naszego gabinetu, w którym świadczymy opiekę podologiczną. Specjalista podolog zajmuje się stopami, usuwaniem zrogowaciałego naskórka, eliminowaniem grzybicy i innych problemów zdrowotnych. Jednym z częściej występujących są wrastające paznokcie. Łódź to miejsce naszej siedziby. W naszym gabinecie oferujemy szereg metod prostowania płytek, dzięki którym paznokcie będą rosnąć prawidłowo.