upominki

Najczęściej wybierane upominki firmowe to kubki, długopisy, koszulki, parasole i rozmaite przedmioty codziennego użytku. Specjalne firmy zajmujące się produkcją tego typu przedmiotów, za pomocą technik laserowych nadruków lub haftów umieszczają na produkcie logo danej firmy. Gadżety dla firm to doskonały sposób reklamy, który daje satysfakcję zarówno klientowi jak i firmie.

Odnogi uzyskane poprzez mikrorozmnażanie - Vitrogen

paulownia sadzonki

W naszym laboratorium posiadamy sadzonki drzewa Paulownia na sprzedaż. To roślina popularna w południowo-wschodnim regionie Chin. Doceniane jest ze względu na swoją biomasę. Wykorzystuje się je przede wszystkim do produkcji energii. Ale sięgają po nie także przedsiębiorstwa zajmujące się wyrobem mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Nie ma dużych wymagań glebowych i wzrasta niezwykle szybko - do 15 m w ciągu sześciu lat. W ofercie Vitrogen znajdują się również rozsady innych gatunków, w tym czystka, wanilii i powoju.

Psy rasowe na sprzedaż

Shih Tzu na sprzedaż

Kochasz zwierzęta i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? Obejrzyj galerię zdjęć naszych pupili i pozwól sobie na miłość do kolejnej maleńkiej istoty! W naszej krakowskiej hodowli dbamy o to, aby szczeniaki rozwijały się w rodzinnej atmosferze, zapewniając im socjalizację już od samego początku życia. Wystawiając nasze Shih Tzu na sprzedaż gwarantujemy każdemu nabywcy pieski, które tryskają zdrowiem i wykazują się wspaniałym samopoczuciem. Dzięki codziennej starannej pielęgnacji są wyjątkowo piękne i zadbane.

Opakowania promocyjne

papierowe torby reklamowe

Tworzymy opakowania promocyjne, które doskonale sprawdzą się w branży np. spożywczej, odzieżowej czy kosmetycznej. Nasze papierowe torby reklamowe są w pełni ekologiczne, tworzone z materiałów z recyklingu. Dzięki nam zbudujesz korzystny wizerunek Twojej firmy, zwiększy się jej rozpoznawalność, co przełoży się na wyniki finansowe.

Zabawa i edukacja dla najmłodszych

Mata dla niemowlaka

Jeśli chcesz stworzyć w pokoju dziecięcym plac zabaw, to świetnie sprawdzi się mata dla niemowlaka, która dzięki swoim funkcjom jednocześnie uczy i bawi. Wbudowane w nią elementy pomagają malcowi rozwijać zmysły wzroku, słuchu i dotyku oraz pozytywnie wpływają na koordynację ruchową naszego malucha.

Adam Hall

Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej jakości kabli audio, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziecie u nas artykuły znanych i cenionych marek, takich jak Adam Hall. Sprawdzą się one w każdych warunkach, zapewniając doskonałe nagłośnienie różnego rodzaju uroczystości, imprez czy konferencji. Jeżeli odpowiadacie Państwo za przygotowanie nagłośnienia, nasza oferta na pewno Was nie zawiedzie. Zapewniamy przy tym profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Preparaty do karmienia gada

Pokarm dla gadów

Oferujemy starannie przygotowany pokarm dla gadów. W naszej ofercie znajdują się produkty odpowiednio zbilansowane o umiejętnie przygotowanej formule, dzięki czemu dostarczają zwierzętom niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu gwarantują warunki dla właściwego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Pożywienie dla wierzchowców z nietolerancją na owies i nie tylko

Pasze dla koni dorosłych

Bez owsa i suszu, za to z naturalnymi ziołami i dodatkiem drożdży ułatwiających trawienie. Przygotowaliśmy pasze dla koni dorosłych, zarówno sportowych, jak i hodowlanych oraz rekreacyjnych. Znajdziesz tu formuły wzbogacające dietę opartą na sianie, a także odpowiednie dla ciężko pracujących rumaków, zwierząt pokazowych czy wyścigowych.

Akcesoria piśmiennicze

Ekskluzywne pióra

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ekskluzywne pióra wieczne i kulkowe, długopisy oraz ołówki automatyczne. Nasze wysokiej jakości akcesoria piśmiennicze są niezwykle trwałe i atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu mogą stać się oryginalnym upominkiem biznesowym bądź prezentem dla bliskiej osoby.

Witaminy wegańskie

Suplementy dla wegan

Powszechnie dostępne tabletki czy krople witaminowe często nie są przystosowane dla osób decydujących się na całkowitą rezygnację z produktów odzwierzęcych. W naszym sklepie znajdziesz jednak wyłącznie suplementy dla wegan, które w składzie nie posiadają na przykład żelatyny wieprzowej. Wybierając naszą ofertę, nie musisz więc szczegółowo czytać składów preparatów odżywczych. One wszystkie powstały dla osób takich jak Ty, troszczących się o dobro zwierząt.

Systemy filtrujące powietrze do samochodów

Filtr KN

Ponad pięćdziesiąt lat działalności firmy i kompatybilność z pojazdami większości renomowanych marek to wystarczające dowody na to, jak skuteczne i niezawodne są filtry K&N. Nasza oferta zawiera nie tylko systemy oczyszczające powietrze, ale również pochodzące od tego producenta układy dolotowe i preparaty do konserwacji.

Rodzaje chwytaków rolniczych

Chwytak do bel

Dobierając sprzęt rolniczy powinniśmy wziąć pod uwagę potrzeby i możliwości swojego gospodarstwa. Kupując chwytak do bel nasze rozważania powinniśmy skupić przede wszystkim na wielkości i ciężarze przewożonych wiązanek. Nasza oferta obejmuje maszyny, które sprawdzą się podczas zbioru siana i kiszonek o rozmiarze 1445mm - 2000mm.