DJ wodzirej - doskonała zabawa na weselu

Wodzirej na wesele

Doskonale odnajduje się jako DJ-wodzirej, o czym przekonało się już wiele Par Młodych, które wystawiły mi pozytywne opinie. Doskonale zdaję sobie sprawę, że organizacja zabaw weselnych może być krępująca dla Młodej Pary, dlatego zdejmuję z nich ten obowiązek i pozwalam w pełni cieszyć się z uczestnictwa w różnego typu atrakcjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu umiem doskonale wybrać odpowiedni moment do zabaw i zachęcić gości do uczestniczenia.

Ślubne klipy

Filmiki weselne

Zajmujemy się obsługą fotograficzną ślubów, a także innych ważnych imprez okolicznościowych. Tworzymy zdjęcia oraz filmiki weselne, a także możliwość wykonania teledysku, który będzie świetnym wspomnieniem po latach tego najważniejszego dnia w życiu dla każdej zakochanej pary. Zapewniamy również opcję wypożyczenia sprzętu fotograficznego.

Fotograf

Kuba Zdanowicz Fotografia

Profesjonalne usługi muszą płynąć z serca, bo inaczej nie będą najwyższej jakości. Jestem fotografem z powołania, który funkcjonuje w Olsztynie i okolicach i do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, chcąc stworzyć jak najlepszy reportaż ślubny dla klientów. Polecam państwu swoje usługi ze względu na wieloletnie doświadczenie, wysokie umiejętności oraz najlepszy sprzęt do tworzenia zdjęć, który daje unikalne efekty. Nowoczesna fotografia to połączenie technologii i umiejętności uchwycenia chwili - sprawdzam się w tym najlepiej.